Jubiliejus Drublionių ir Neveronių kaimuose

Pavasariu alsuojančią sausio 19-ąją skambus 90-ies metų jubiliejus atkeliavo į Drublionių kaimą – į jaukų Henriko Stepo Usavičiaus kiemą.
Ta proga dovanomis ir gėlėmis nešini jubiliato pasveikinti atskubėjo ir Širvintų rajono savivaldybės vicemerė Janina Pažusienė bei Zibalų seniūnas Ramūnas Jasevičius.

Svečiai neišsyk būryje artimųjų surado jubiliatą – vicemerė neslėpė nuostabos, kaip puikiai, kaip jaunai atrodo devyniasdešimtmetis Henrikas Stepas: „Dievulis Jus tikrai labai myli, tokią sveikatą dovanojęs. Kad ir toliau taip atrodytumėte!“, – nuoširdžiai stebėjosi ir linkėjo vicemerė.

Austa Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės dovanota simboline juosta papuošę sukaktuvininką svečiai dar neskubėjo palikti šiltų Henriko ir jo žmonos Valerijos namų. Šeimininkai kaip duona su svečiais pasidalino savo gyvenimo džiaugsmais: šiltais žodžiais apie du judviejų sūnus, laime dėl trijų anūkų ir pakilia nuotaika dėl dar neapleidžiančios sveikatos. Seneliai iki šiol tebeūkininkauja – jų tvartelis pilnas gyvulių, kiemas – kačių, o aviliai – bičių. Pro akis nepraslydo ir senelių pozityvumus bei aktyvumas – šiandien 90-ies sulaukęs Henrikas Stepas iki šiol mina dviratį, o pavasarį, kovo 2 dieną, 80-metį minėsianti jo žmona Valerija tebevairuoja automobilį!

Saldžių kaip tų bičių medus dienų vicemerė J. Pažusienė išvykdama ir palinkėjo sukaktuvininkui bei jo žmonai, kurie vasario 16 dieną minės savo 60-ies metų santuokos sukaktuves!

Dar vienas garbingas 90-metis, padabintas austa juosta, kvepiantis rožėmis, apipiltas dovanomis ir dėkingumu, kupinas džiaugsmo ašarų…

Sausio 20 dieną graži šventė aplankė Neveronių kaimo gyventojos Zofijos Visockienės namus. Sukaktuvininkės pasveikinti atvyko Gelvonų seniūnės pareigas einanti Rima Jasevičienė. Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės dovanota simboline juosta apjuosusi, dovanas ir šiltus merės linkėjimus jubiliatei perdavusi seniūnė Rima palinkėjo Zofijai Dievo palaimos, tvirtos sveikatos ir artimųjų apsupties: dar daug saulėtų dienų drauge su vyru, sūnaus bei dukros širdžių šilumos, keturių anūkų šypsenų ir keturių proanūkių krykštavimo!

Ypatingą jubiliejų atnešusi šių metų pradžia Zofijai ir Viktorui Visockams žada ir iškilią metų pabaigą – lapkritį į judviejų namus pasibels 95-asis Viktoro jubiliejus!

Užs. Nr. 10.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top