Jaunimui – dar geresnės sąlygos ir daugiau paslaugų

Prieš 3 metus įkurta Širvintų atviroji jaunimo erdvė pritraukia vis daugiau jaunimo. Turėti vietą kur susirinkti, bendrauti, kurti ir įgyvendinti savo idėjas – labai svarbu. Svarbu ir tai, kad formuojami jaunimo savanorystės, pilietiškumo, bendruomeniškumo įgūdžiai.

Širvintų r. savivaldybės administracijai kartu su kaimyniniais rajonais parengus projektą „Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (JPSPP) teikimo modelio diegimas Ukmergės, Širvintų ir Molėtų savivaldybėse“ ir gavus finansavimą, Širvintų jaunimo erdvėje vyksta remonto darbai!

Tam, kad čia besirenkančiam jaunimui ir su juo dirbančioms specialistėms būtų sudarytos kuo geresnės sąlygos, remontuojamos patalpos, įsigyta kompiuterinės, muzikos įrangos, baldų.

Projekto veiklos orientuotos į tikslą – įsteigti koordinacinį centrą ir teikti jaunimo poreikius atitinkančias kokybiškas ir prieinamas jaunimui palankias sveikatos priežiūros paslaugas bei paskatinti jaunus žmones rinktis sveikesnį gyvenimo būdą. Centre jau dirba socialinė darbuotoja, planuojama teikti psichologo paslaugas bei konsultacijas.

Pabaigus remonto darbus, specialistės pakvies jaunus žmones nesivaržyti ir užsukti pasikabėti, bendrai ieškoti problemų sprendimo būdų ir galimybių. Jau pradėti organizuoti ir mokymai, susitikimai su sveiką gyvenimo būdą propaguojančiais ir skatinančiais tą daryti kitus žmonėmis.

Užs. Nr. 118.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top