Gera žinia Kielių ir Avižonių kaimų gyventojams

Pagaliau! Po 5 metų laukimo, daugybės raštų, kreipimųsi, klausiant, kodėl užtruko projekto vertinimas, kodėl projektas įtrauktas į rezervinį sąrašą, kada pagaliau galime tikėtis pajudėti iš mirties taško?

Projektas „Gatvių apšvietimas ir kitos mažosios infrastruktūros plėtra Kielių ir Avižonių kaimuose“ pasiekė realaus starto liniją, leisiančią imtis labai reikalingų ir žmonių ilgai lauktų darbų.

Pabaigus visas projektines procedūras, bus:

  • Įrengtas Avižonių k. Kaštonų gatvės apšvietimas
  • Kielių k. Alyvų bei Širvintų gatvių apšvietimas
  • Vaikų žaidimų bei lauko treniruoklių aikštelė prie Avižonių bendruomenės namų
  • Prie jos – modernūs saulės energijos šviestuvai

    „Turbūt nėra geresnio jausmo, nei sulaukti labai ilgai lauktos geros žinios. Kai pagaliau galima įgyvendinti žmonėms duotą pažadą. Jau ne vienas kartu su šiuo teiktas projektas rajone yra baigtas  įgyvendinti, žmonės jau kurį laiką džiaugiasi pagaliau gyvendami ne aklinoje tamsoje, o turėdami kokybišką, naują gatvių apšvietimą. Galiu tik priminti, kad Kielių ir Avižonių kaimų projektas buvo parengtas ir pateiktas dar 2016 metais. Tačiau tik šiandien – 2021 m. rugpjūčio 4 d. – sulaukėme Nacionalinės mokėjimo agentūros pranešimo apie jam skirtą finansavimą. Kodėl tiek metų užtruko procedūros, kodėl suteikus paramą kitų kaimų projektams, šis buvo įrašytas į rezervinį sąrašą, žmonėms sunku paaiškinti, nes ir Savivaldybė pagrįstų atsakymų nesulaukė. Visgi džiugu, kad pagaliau galėsime įgyvendinti ir šį darbą, kurio Kielių ir Avižonių krašto žmonės tikrai labai laukia,“ – sako Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Užs. Nr. 90.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+