Dėkojame už paramą ir palaikymą

Parama ir palaikymas, kurio sulaukiame, tik dar labiau sustiprina įsitikinimą, kad visi kartu galime įveikti ir koronaviruso iššūkį. Kad esame vieningi ir galime suremti pečius.

Nuoširdus AČIŪ Kęstučiui ir Stanislavai Norušiams, kurie kovai su ekstremalia situacija skyrė finansinę 300 Eur paramą, o Širvintų ligoninės medikams – 200 porų vienkartinių antbačių.

Džiugu, kad lietuviams, esantiems net už Atlanto, rūpi Lietuva ir jos žmonių saugumas.

Prieš penkerius metus maloni pažintis su Čikagos lietuvių Rotary klubo tuometiniu prezidentu Tomu Astrausku bei Liutauru Žemaičiu ir netikėta žinutė apie siūlomą paramą apsauginėmis priemonėmis dabar, kai tikrai reikia. Priemonės, kurių vertė – 1000 JAV dolerių, bus išdalytos socialiai jautrioms, daugiavaikėms šeimoms, globėjams, žmonėms, kuriems įsigyti apsaugos priemonių, yra sudėtinga.

Siunčiame stiprybės ir vienybės linkėjimus visiems lietuviams, esantiems Čikagoje ir kovojantiems su tais pačiais iššūkiais.

Dar viena padėka Arnui Sruogai, verslininkui, vykdančiam veiklą mūsų rajone, už Savivaldybei dovanotas apsaugos priemones – 30 respiratorių FFP2 ir 60 respiratorių FFP1. Šie respiratoriai bus skirti rajono medikams.

Širvintų rajono savivaldybę pasiekė valstybės parama apsaugos priemonėmis, skirtomis būtiniausioms paslaugoms užtikrinti.

Dėkojame Sveikatos apsaugos ministerijai už skirtus:

  • vienkartinius chalatus;
  • kombinezonus;
  • apsauginius akinius;
  • medicinines kaukes, kepures, antbačius.

Užs. Nr. 40.,

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+