Balandžio 15-ąją paminėta Pasaulinė kultūros diena

Su profesine švente balandžio 15 d. Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, vicemerė Janina Pažusienė, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Rasa Kralikevičiene drauge su Širvintas aplankiusiu Lietuvos Respublikos Seimo nariu Jonu Pinskumi pasveikino Kultūros centro ir viešosios Igno Šeiniaus bibliotekos kolektyvų darbuotojus.

„Jūs esate bendruomenės šviesa, kūrybiškumo ugnis ir žmones jungianti tvirta grandis“, – sakė merė, palinkėjusi, kad nepaisant dvejus metus veiklą ribojusios pandemijos, daugybės iššūkių, kuriuos teko įveikti, kultūros srities darbuotojų idėjas ir darbus lydėtų įkvėpimas ir komandinė dvasia, kad jų pastangomis rajono žmonės turėtų galimybę atitrūkti nuo kasdienybės, pasinerti į meno, kūrybos, saviraiškos pasaulį.

Seimo nario teigimu, kultūros darbuotojų darbas labai svarbus visiems šalies regionams, ypač dabar, kai žmonės išgyvena karo Ukrainoje įtampą, kultūra, įvairios jos veiklos neša taikos, ramybės žinią.

Padėkojęs už nuoširdų darbą, Jonas Pinskus įteikė kultūros įstaigų kolektyvams gardžius tortus, sakydamas, kad valandėlė, skirta kavos puodeliui su kolegomis, gali padėti išspręsti ir problemas, ir tapti naujų idėjų pradžia.

„Didžiulė Jūsų darbo dalis yra nematoma – daugybė valandų, pastangų, jėgų pareikalauja pasiruošimas, idėjos kelias iki jos įgyvendinimo ir virtimo tuo, ką visi mato, kur dalyvauja, ką pajaučia“, – sakė Ž. Pinskuvienė, įteikusi visiems kultūros darbuotojams simbolines dovanėles atokvėpiui ir laikui, skirtam sau – kuponus apsilankyti naujajame Širvintų baseine.

Užs. Nr. 48.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top