Ar turite Širvintiškio kortelę?

Širvintiškio kortelė! Ar ją turite? Ar naudojatės? Galbūt turite verslą, teikiate paslaugas Širvintų rajone ir norite prisijungti prie Širvintiškio kortelės rėmėjų?

Širvintiškio kortelė yra vardinė, išduodama tik fiziniams pilnamečiams asmenims, deklaravusiems gyvenamąją vietą Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje. Kortelė suteikia teisę gauti specialius pasiūlymus, lengvatas, nuolaidas įvairioms prekėms, paslaugoms, renginiams ir kt.

Norėdamas gauti kortelę, asmuo turi Širvintų sporto centrui pateikti užpildytą nustatytos formos prašymą. Vienkartinis kortelės išdavimo mokestis – 2 Eur. Prašymą galima pateikti asmeniškai atvykus į Širvintų sporto centrą arba elektroniniu būdu Širvintų sporto centro elektroninio pašto adresu sirvintusportas@gmail.com. Mokestį sumokėti galima Širvintų sporto centro kasoje arba bankiniu pavedimu į Širvintų sporto centro banko sąskaitą.

Informacija apie kortelės turėtojams taikomas nuolaidas skelbiama interneto svetainėje www.sirvintusportas.lt.

Kviečiame rajone veikiančias įmones, įstaigas, organizacijas, ūkius, amatininkus, rankdarbių meistrus, paslaugų teikėjus kreiptis sirvintusportas@gmail.com ir siūlyti savo teikiamas nuolaidas širvintiškiams.

Kiekvienam prisijungusiam prie Širvintiškio kortelės bus suteikti lipdukai (arba skaitmeniniai logotipai), skirti pažymėti Jūsų verslo, paslaugų, prekių pardavimo vietų duris, langą ar elektroninės parduotuvės užsklandą.

Kontaktinis tel. 8 652 61 068.

Kokia nauda nuolaidų teikėjams? Tai dėmesys savo krašto žmonėms, klientams, tai reklama, žinomumas, pagalba verslui dėl sezoniškumo ir pan.

Užs. Nr. 92.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top