Širvintų „Gintarinė vaistinė“ po rekonstrukcijos atveria duris stipriai atsinaujinusi

Širvintose po rekonstrukcijos duris atverė “Gintarinė vaistinė”. Atsinaujinusioje vaistinėje pirkėjų lauks ne tik patogesnis prekių išdėstymas, papildytas asortimentas bet ir nuolaidos net iki 80 %!
Pasak vaistinės vedėjos Gražinos Šakelienės, vaistinė pertvarkyta taip, kad pirkėjai joje jaustųsi kuo patogiau. „Suformuota nemaža savitarnos erdvė, kur žmonės galės patogiai pasiekti maisto papildus, kosmetikos gaminius, higienos prekes, paskaityti jų aprašymus, palyginti tarpusavyje ir lengviau išsirinkti. Be to, atnaujinome ne tik patalpas, bet ir prekių asortimentą – nuo šiol jis bus daug platesnis“, – sako G. Šakelienė.


Nuolaidos – ne tik atidarymo proga


Vaistinėje bus taikomos išskirtinės nuolaidos maisto papildams, kosmetikos gaminiams bei higienos prekėms su bet kuria čia galiojančia nuolaidų kortele – GINTARINE, MYLIMIAUSIA arba IKI. „Norime, kad į vaistinę po rekonstrukcijos ir pasibaigus karantinui jau drąsiai užsukę žmonės galėtų ne tik įsigyti jiems reikiamų prekių, bet ir sutaupyti“, – teigia vaistininkė.

Ji įsitikinusi, kad pasinaudodami proga širvintiškiai įsigys natūralios kosmetikos „Žiedė“ gaminių, kuriuos jau yra labai pamėgę. Natūralių aliejų pagrindu ir nenaudojant jokių konservantų pagamintos kosmetikos asortimentas platus, o populiariausi Širvintose yra hidrolatai ir kremai, ypatingai rankų. Vaistininkė sako, kad beveik visi, kurie nusiperka kokį nors produktą pabandymui, vėliau grįžta vėl ir dar draugų atsiveda. Be to, kosmetika ne tik itin kokybiška, bet ir jos kaina nėra aukšta, o sutaupyti mėgstantys žmonės susižavi galimybe tuščią „Žiedė“ gaminio indelį atnešti į vaistinę ir už tai gauti 20% nuolaidą kitai prekei.

Įvairiems produktams „Gintarinėje vaistinėje“ nemažai nuolaidų su MYLIMIAUSIA ar GINTARINE kortelėmis bus taikoma ir pasibaigus šventiniam nuolaidų mėnesiui. Perkant su šiomis nuolaidų kortelėmis į jas nuolat grįžta iki 5% pirkinio sumos, o sukauptais eurais žmonės gali atsiskaityti už savo pirkinius apsilankę vaistinėje kitąsyk.

G. Šakelienė teigia, kad ypatingas dėmesys vaistinėje skiriamas senjorams. Jiems kiekvieną dieną nuo 8 iki 12 val. taikoma 20% nuolaida perkant receptinius ir nereceptinius vaistus, kosmetiką, higienos prekes bei maisto papildus, o iki 5% nuo sumokėtos sumos taip pat grįžta į kortelę.

Širvintiškiai rūpinasi savo sveikata ir mėgsta pasitarti

Vaistininkė sako, kad Širvintų gyventojai labai rūpinasi savo sveikata ir domisi, kokiomis naudingomis medžiagomis galėtų sustiprinti savo organizmą. Jie skaito straipsnius spaudoje, žiūri laidas apie sveikatą per televiziją, o išgirdę informaciją apie vieną ar kitą vitaminą, mikroelementą ar papildą iš karto skuba į vaistinę pasitarti dėl reikalingumo ir vartojimo.

„Gintarinė vaistinė“ siūlo platų „Ambio“ papildų asortimentą – apie 100 rūšių vitaminų, mikroelementų, jų kompleksų. Jie yra pigesni už kitų gamintojų, tačiau dėl to ne mažiau kokybiški, o Širvintų gyventojai šiuos papildus jau atrado ir noriai vartoja.

D. Šakelienė pastebi, kad pavasarį žmonės itin dažnai perka širdžiai stiprinti skirtus papildus, kalį, magnį, taip pat žuvų taukus, vitaminą D. Karantino mėnesiais buvo išaugęs imunitetui stiprinti skirtų preparatų ir vitamino C pirkimas, lankytojai domėjosi ir žoliniais preparatais, mažinančiais jautrumą ir stiprinančiais nervų sistemą. Ji sako mananti, kad tam įtaką padarė koronaviruso ir karantino sukelta įtampa ir stresas dėl darbų perspektyvos, sveikatos, situacijos ateityje.

Dažnai į vaistinę širvintiškiai užsuka ir tiesiog pasikalbėti, papasakoti, kaip jaučiasi, pasitarti. „Žmonės išsako savo problemas, susijusias su savijauta, klausia, ką patartume. Karantino metu ir pas gydytojus buvo sunkiau patekti, tai tada daugiau konsultuodavosi su mumis ir kartu ieškodavome problemų sprendimų“, – šypsosi vaistininkė.

Gali ir užsisakyti vaistus, ir sužinoti, kaip jie dera tarpusavyje

Labai patogia ir reikalinga klientai vadina „Gintarinėje vaistinėje“ teikiamą vaistų pagal individualius receptus gaminimo paslaugą. Procesas dar ir greitas – atnešęs receptą ir pateikęs užsakymą iki 13 val., kitą dieną pacientas jau gali ateiti atsiimti vaistų.

Širvintų gyventojai žino ir tai, kad „Gintarinėje vaistinėje“ gali pasitarti su vaistininku dėl vartojamų vaistų, maisto papildų ir maisto produktų tarpusavio suderinamumo. Perkantiems vaistus G. Šakelienė teigia visada primenanti, kaip juos derinti, gerti prieš valgį ar po jo ir panašiai. Būna, kad į vaistinę žmogus ir ateina ne ko nors pirkti, o pasitarti dėl turimų vaistų suderinamumo.

Vaistų suderinamumo paslauga teikiama tik „Gintarinės vaistinės“ tinkle. Tai skandinaviška sistema, kurioje kaupiama informacija apie 20 tūkst. skirtingų vaistų ir maisto produktų sąveikų. Ja vadovaudamiesi vaistininkai gali pasakyti, ar perkami vaistai dera tarpusavyje, ar nesilpnina vienas kito poveikio, koks maistas ar gėrimai nevartotini kartu su vienais ar kitais vaistais.

„Gintarinė vaistinė“
I.Šeiniaus g. 10, Širvintos
Tel. 8 382 54232

Darbo laikas:
I-V 8–18 val.
VI 8.30–13.30 val.
VII Nedirba

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+