Grįžta „Mūsų šeimos klinika“

Širvintose naujiena – grįžta „Mūsų šeimos klinika“. Pernai išgyvenusi vidinį personalo konfliktą, o šįmet neseniai išsikrausčiusi iš dešimtmetį nuomotų patalpų Širvintose, Vilniaus gatvėje, ši pirminės sveikatos priežiūros paslaugas teikianti įmonė vėl kraustosi atgal. Jau sumontuoti neseniai nuimti vėdinimo ir šildymo įrenginiai, netrukus senosios vaistinės laiptais vis dažniau lakstys pagalbiniai darbuotojai, nešdami kitą įrangą ir baldus, kuriuos klinika išmontavo ir išsivežė palikdama šias patalpas.

Kas gi nutiko?

„Širvintų krašto“ žiniomis, dar ankstesnė rajono valdžia su šia medicinos paslaugas teikiančia įmone buvo sudariusi savivaldybei priklausiusių patalpų nuomos sutartį. Jos terminas baigėsi, tad teko rengti naują konkursą, kadangi sutartis nenumatė galimybės ją pratęsti ar kitaip pernuomoti. O ir patalpų valdytojas pasikeitė – jas dabar administruoja UAB „Širvintos verslui ir laisvalaikiui“.

Paskelbus patalpų nuomos konkursą, mūsų žiniomis, jame dalyvavo keturi pretendentai, tarp kurių buvo ir ankstesnis patalpų nuomotojas.

Konkursą laimėjo viena įmonė iš Kauno, o buvęs nuomininkas liko antras. Šis per nustatytą laiką turėjo atlaisvinti patalpas, kad galėtų įsikurti konkurso laimėtojas.

Tačiau šis neskubėjo atskleisti savo kortų. Žmonės spėliojo, kas čia įsikurs, bėgo laikas, aktyvių veiksmų nebuvo. Ir tik išsikrausčius klinikai paaiškėjo, kad konkurso laimėtojas … atsisako savo konkurse įgytos teisės. O pagal tvarką ši teisė atitenka sekančiam pretendentui, konkurse pasiūliusiam didžiausią kainą.

Kaip galima suprasti, „Mūsų šeimos klinika“ šia teise ir pasinaudojo.

Vilniaus teritorinės ligonių kasos duomenimis, kovo 31 d. UAB „Mūsų šeimos klinika“ turėjo 949 prisirašiusius gyventojus. Nuo metų pradžios jų sumažėjo daugiau kaip 400, o pastaruosius tris mėnesius šioje įstaigoje prisirašiusiųjų skaičius išvis nenurodomas.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite birželio 23 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
1 (2 įvert.)
scroll to top