Vijos Tarabildienės akvarelių paroda Širvintų kultūros centre veiks iki liepos 20 d.!

Vija ir Kazys Rimtas Tarabildos.

Gegužės 29 d. kultūros centro parodų salėje vyko dailininkės tapytojos, grafikės Vijos Valerijos Tarabildienės parodos „Atmintis“ atidarymas. Dailininkę atlydėjo ir parodos atidaryme dalyvavo jos vyras – Lietuvos dailininkų sąjungos narys, grafikas, knygų iliustruotojas Kazys Rimtas Tarabilda.

Renginį pradėjo Širvintų meno mokyklos jaunieji pianistai: Beata Šinkūnaitė, Brigita Kirlytė (mokytoja Jurga Reneckytė-Žemaitienė), Kristupas Vaitkūnas (mokytoja Elžbieta Lazauskytė) ir akordeonininkas Kajus Valavičius (mokytoja Jurgita Voskanienė).

Renginio vedėja Dovilė Žalpytė, pradėdama renginį pasidžiaugė, kad šiandien Širvintose – ypatinga diena, nes ne taip dažnai galime pasidžiaugti talentingų profesionalių dailininkų parodomis! Dailininkė Vija Tarabildienė papasakojo apie save, savo kūrybą, atsakė į susirinkusiųjų klausimus. „Savo darbais teigiu gyvenimą, kad ir koks sunkus ir prieštaringas jis yra,“- sakė menininkė.

Rimtas Tarabilda pasidalino prisiminimais ir savo įžvalgomis apie kūrybą.

Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės padėką dailininkei teikė Širvintų rajono savivaldybės švietimo ir kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Vita Majerienė. Kultūros centro kultūrinių veiklų organizatorius, pavaduojantis direktorių Egidijus Sinkevičius, teikdamas gėles dailininkei, dėkojo už parodą ne tik Kultūros centro, bet ir visų širvintiškių vardu.

Paroda veiks iki liepos 20 d. Maloniai kviečiame!

Organizatorių inf.

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt

Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus info@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Kiti straipsniai:

Čiobiškiečiai ieškojo lobio

Vijos Tarabildienės akvarelių paroda Širvintų kultūros centre veiks iki liepos 20 d.!

Gėlas vanduo – gyvybės planetoje pagrindas

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Gegužės 18 d. Kernavėje – Muziejų naktis

Violončelės muzika pakerėjo…

Darželinukų džiaugsmai

Septintą kartą Širvintas aplankė „Sėkmės paukštė“

Stebuklinga Mamos skarelė…

Auginame Lietuvos piliečius

Susitikimas su žurnaliste Rūta Janutiene ir naujausios jos knygos „Ir saugok mus nuo piktojo…“ pristatymas

Kas domina „guglinėtojus“?

Kviečiame kurti smagius lauko žaidimus ir dalyvauti konkurse

Fotografijų parodos „Šeinius + Scheynius“ atidarymas

Igno Šeiniaus ir jo proanūkės fotografiniai talentai – Širvintose

Ypatinga popietė Čiobiškyje

Profesinio meistriškumo pamokos Širvintų meno mokykloje

Skaitovus Švenčionyse lydėjo sėkmė

Širvintose atidarytas vaikų universitetas

Zibaluose išgirstas jaunų šeimų balsas

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos