Vijos Tarabildienės akvarelių paroda Širvintų kultūros centre veiks iki liepos 20 d.!

Vija ir Kazys Rimtas Tarabildos.

Gegužės 29 d. kultūros centro parodų salėje vyko dailininkės tapytojos, grafikės Vijos Valerijos Tarabildienės parodos „Atmintis“ atidarymas. Dailininkę atlydėjo ir parodos atidaryme dalyvavo jos vyras – Lietuvos dailininkų sąjungos narys, grafikas, knygų iliustruotojas Kazys Rimtas Tarabilda.

Renginį pradėjo Širvintų meno mokyklos jaunieji pianistai: Beata Šinkūnaitė, Brigita Kirlytė (mokytoja Jurga Reneckytė-Žemaitienė), Kristupas Vaitkūnas (mokytoja Elžbieta Lazauskytė) ir akordeonininkas Kajus Valavičius (mokytoja Jurgita Voskanienė).

Renginio vedėja Dovilė Žalpytė, pradėdama renginį pasidžiaugė, kad šiandien Širvintose – ypatinga diena, nes ne taip dažnai galime pasidžiaugti talentingų profesionalių dailininkų parodomis! Dailininkė Vija Tarabildienė papasakojo apie save, savo kūrybą, atsakė į susirinkusiųjų klausimus. „Savo darbais teigiu gyvenimą, kad ir koks sunkus ir prieštaringas jis yra,“- sakė menininkė.

Rimtas Tarabilda pasidalino prisiminimais ir savo įžvalgomis apie kūrybą.

Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės padėką dailininkei teikė Širvintų rajono savivaldybės švietimo ir kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Vita Majerienė. Kultūros centro kultūrinių veiklų organizatorius, pavaduojantis direktorių Egidijus Sinkevičius, teikdamas gėles dailininkei, dėkojo už parodą ne tik Kultūros centro, bet ir visų širvintiškių vardu.

Paroda veiks iki liepos 20 d. Maloniai kviečiame!

Organizatorių inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+