Vakaras Kalėdų Senelio rezidencijoje Vindeikiuose

Vakaras Kalėdų Senelio rezidencijoje Vindeikiuose
Gruodžio 21 d. Pal. J. Matulaičio sodyboje, esančioje Vindeikiuose, vyko Musninkų vaikų dienos centro Kalėdinis vakaras (organizatorė ir režisierė – Birutė Golubeva). Visus svečius į sodybą – Kalėdų Senelio rezidenciją – kvietė Kalėdų Senelio Senelė (Audronė Janušauskienė). Jai talkino Sniegučiai (Musninkų Atviros jaunimo erdvės „Pakeliui” jaunimas) ir anūkas – Kalėdų Senelis (savanoris Lukas Paulauskas). Šventėje dalyvavo tiek vaikai, tiek vyresnio amžiaus žmonės: vaikų tėvai, centro draugai. Kalėdiniame renginyje mus taip pat kaip kiekvienais metais džiugino Musninkų seniūnė Birutė Jankauskienė, bibliotekininkė Janė Rolienė, asociacijos „Musninkų socialinės iniciatyvos” steigėjai Gintas Sakalauskas, Milda Kalinauskienė su šeima. Visų šių svečių ir dalyvių dėka gruodžio 21-ąją dieną sukūrėme kuo tikriausią Kalėdinę nuotaiką. Jaučiamės dėkingi Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos pavaduotojai Audronei Janušauskienei, kuri surado laiko dalyvauti mūsų renginyje ir pabūti Kalėdų Senelio Senele.
Susitikome ne tik kurti kalėdinės nuotaikos, bet ir paminėti trejus metus trukusio Musninkų vaikų dienos centro projekto pabaigos. Prisiminėme, kad per tuos trejus metus išmokome ir veikėme išties daug. Kartu keliskart dalyvavome akcijoje „Darom!“, prikepę sausainių ir kitų gardumynų su šventėmis sveikinome senjorus. Taip pat rūpinomės gamta ir žvereliais. To mus visus trejus metus mokė Kernavės girininkas Rimas Kazlauskas. Jis visada mums padėdavo, o Kernavėje netgi įrengė „Aitvarų” stovyklavietę būtent Musninkų vaikų dienos centrui. Darbais įrodę savo pasiryžimą, girininko pakviesti tapome Jaunaisiais miško bičiulių sambūrio dalyviais. Taip pat per tuos trejus metus daug sportavome, iniciatyviai dalyvavome įvairiuose renginiuose, kuriuose dainavome, šokome savo sukurtus šokius, deklamavome. Kartais patys organizuodavome įdomius ir linksmus renginius. Per šiuos trejus metus mes paaugome ir išmokome daugybės dalykų: megzti, siūti, siuvinėti kryželiu, gamintis popierių, dekupažuoti, gamintis aitvarus, žaisti įvairius žaidimus ir t.t.. Praėjusiais metais susipažinome su savanoriais iš Turkijos (Arifu ir Özgunu), kurie tapo mūsų draugais. Musninkų vaikų dienos centro vaikai nuo 14 metų buvo ne tik dalyviai, bet ir savanoriai. Tarp jų buvau ir aš. Kartu su kitais savanoriais įgavome nemažai patirties. Dvejus metus iš eilės dalyvavome „Maisto banko“ akcijoje, kartu su centro vadovais kūrėme renginius, įvairias veiklas. Jaučiu, jog per tą laiką pamilau visus projekto dalyvius, mano požiūriu nė vienas nebuvo nepastebėtas arba labiausiai numylėtas. Visi dalyviai žavėjo mane savo nuoširdumu ir talentu. Šie vaikai neatsisakydavo man padėti, tad linkiu jiems ir toliau taip pozityviai žvelgti į gyvenimą.
Musninkų Vaikų dienos centro bei Jaunimo erdvės „Pakeliui” projektus rėmė bei finansavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Širvintų rajono savivaldybė, organizacija iš Drezdeno Vokietijoje „Grenzgänger e.V.“, Draugystės Sąjunga Vilnius-Aalborg/Lietuva-Danija, Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas” – dėkojame jiems! Projektas baigėsi, o mums labai sunku su juo atsisveikint. Savo ir kitų savanorių vardu galiu teigti, kad šis projektas mums buvo tikrai ne eilinis. Jame įgavome daug savanoriavimo patirties, paaugome ir sustiprėjome kaip asmenybės. Taip pat ne tik gavome, bet ir patys stengėmės suteikti kitiems meilės ir šilumos. Mes sukūreme didelę, bet darnią šeimą, kurią nėra lengva pamiršti. Tad tikimės, kad projektas turės tęsinį.
Erika Kaštaljanovaitė
Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos I g klasės mokinė
Renginio akimirka

Renginio akimirka

Gruodžio 21 d. Pal. J. Matulaičio sodyboje, esančioje Vindeikiuose, vyko Musninkų vaikų dienos centro Kalėdinis vakaras (organizatorė ir režisierė – Birutė Golubeva). Visus svečius į sodybą – Kalėdų Senelio rezidenciją – kvietė Kalėdų Senelio Senelė (Audronė Janušauskienė). Jai talkino Sniegučiai (Musninkų Atviros jaunimo erdvės „Pakeliui” jaunimas) ir anūkas – Kalėdų Senelis (savanoris Lukas Paulauskas). Šventėje dalyvavo tiek vaikai, tiek vyresnio amžiaus žmonės: vaikų tėvai, centro draugai. Kalėdiniame renginyje mus taip pat kaip kiekvienais metais džiugino Musninkų seniūnė Birutė Jankauskienė, bibliotekininkė Janė Rolienė, asociacijos „Musninkų socialinės iniciatyvos” steigėjai Gintas Sakalauskas, Milda Kalinauskienė su šeima. Visų šių svečių ir dalyvių dėka gruodžio 21-ąją dieną sukūrėme kuo tikriausią Kalėdinę nuotaiką. Jaučiamės dėkingi Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos direktoriaus pavaduotojai Audronei Janušauskienei, kuri surado laiko dalyvauti mūsų renginyje ir pabūti Kalėdų Senelio Senele.

Susitikome ne tik kurti kalėdinės nuotaikos, bet ir paminėti trejus metus trukusio Musninkų vaikų dienos centro projekto pabaigos. Prisiminėme, kad per tuos trejus metus išmokome ir veikėme išties daug. Kartu keliskart dalyvavome akcijoje „Darom!“, prikepę sausainių ir kitų gardumynų su šventėmis sveikinome senjorus. Taip pat rūpinomės gamta ir žvėreliais. To mus visus trejus metus mokė Kernavės girininkas Rimas Kazlauskas. Jis visada mums padėdavo, o Kernavėje netgi įrengė „Aitvarų” stovyklavietę būtent Musninkų vaikų dienos centrui. Darbais įrodę savo pasiryžimą, girininko pakviesti tapome Jaunaisiais miško bičiulių sambūrio dalyviais.

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Taip pat per tuos trejus metus daug sportavome, iniciatyviai dalyvavome įvairiuose renginiuose, kuriuose dainavome, šokome savo sukurtus šokius, deklamavome. Kartais patys organizuodavome įdomius ir linksmus renginius. Per šiuos trejus metus mes paaugome ir išmokome daugybės dalykų: megzti, siūti, siuvinėti kryželiu, gamintis popierių, dekupažuoti, gamintis aitvarus, žaisti įvairius žaidimus ir t.t.. Praėjusiais metais susipažinome su savanoriais iš Turkijos (Arifu ir Özgunu), kurie tapo mūsų draugais. Musninkų vaikų dienos centro vaikai nuo 14 metų buvo ne tik dalyviai, bet ir savanoriai. Tarp jų buvau ir aš. Kartu su kitais savanoriais įgavome nemažai patirties. Dvejus metus iš eilės dalyvavome „Maisto banko“ akcijoje, kartu su centro vadovais kūrėme renginius, įvairias veiklas. Jaučiu, jog per tą laiką pamilau visus projekto dalyvius, mano požiūriu nė vienas nebuvo nepastebėtas arba labiausiai numylėtas. Visi dalyviai žavėjo mane savo nuoširdumu ir talentu. Šie vaikai neatsisakydavo man padėti, tad linkiu jiems ir toliau taip pozityviai žvelgti į gyvenimą.

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Musninkų Vaikų dienos centro bei Jaunimo erdvės „Pakeliui” projektus rėmė bei finansavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Širvintų rajono savivaldybė, organizacija iš Drezdeno Vokietijoje „Grenzgänger e.V.“, Draugystės Sąjunga Vilnius-Aalborg/Lietuva-Danija, Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas” – dėkojame jiems! Projektas baigėsi, o mums labai sunku su juo atsisveikint. Savo ir kitų savanorių vardu galiu teigti, kad šis projektas mums buvo tikrai neeilinis. Jame įgavome daug savanoriavimo patirties, paaugome ir sustiprėjome kaip asmenybės. Taip pat ne tik gavome, bet ir patys stengėmės suteikti kitiems meilės ir šilumos. Mes sukūreme didelę, bet darnią šeimą, kurią nėra lengva pamiršti. Tad tikimės, kad projektas turės tęsinį.

Erika Kaštaljanovaitė

Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos I g klasės mokinė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top