Užsiėmimai su rašytoja Igne Zarambaite

Širvintų Igno Šeiniaus viešojoje bibliotekoje lankėsi rašytoja, menininkė Ignė Zarambaitė, kuri žavi savo asmenybės įvairiapusiškumu – gamina lėles, interjero detales, baldus, tapo, žaidžia futbolą, o svarbiausia – kuria nuostabias knygas. Jos knygos „Stebuklingi senelio batai“ ir „Juodavandeniai“ yra pelnę Metų knygos apdovanojimus, „Emilio laiškas“ – Metų debiuto premiją.

Literatūrinis – edukacinis užsiėmimas „Apie ką kalba knygos ir lėlės“ buvo įvairiaspalvis. Autorė pasakojo apie save: ką ji mėgsta veikti, kaip gimsta idėjos vienai ar kitai knygai atsirasti. Pasakodama apie balandį, kuris tiesiog pasiprašė prieglobsčio, sakė tiesiog negalėjusi šios istorijos paleisti ir parašė knygą „Debesėlis“.

Ignė intrigavo vaikus aptardama knygą „Paslaptingi senelio batai“. Daugelis vaikų jau skaitė šią nepaprastą istoriją, todėl jiems buvo įdomu diskutuoti su rašytoja.

Renginyje dalyvavo Širvintų pradinė mokyklos 3d (mokytoja Zita Vilkelienė) ir 3e (mokytoja Virginija Lisauskienė) mokiniai.

Literatūriniame-edukaciniame užsiėmime „Vaizduotės tuneliu – į stebuklų šalį“ dalyvavo Širvintų pradinės mokyklos 3c klasės mokiniai (mokytoja Gita Bakasėnienė). Susitikimui su autore vaikai ruošėsi, skaitė daug jos knygų, pateikė įvairiausių ir netikėtų klausimų.

Renginiai organizuoti, vykdant projektą „Kūrybiniai užsiėmimai: susidomėjimas gimsta dalyvaujant“, kurį finansuoja Kultūros taryba ir Širvintų rajono savivaldybė.

Vyresn. bibliotekininkė Lolita Pliukštienė

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gegužės 13 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top