Rudenėlio pramoga „Spalvoti linkėjimai rudeniui”

Spalio 12 dieną Jaunimo gatvėje esančiame Širvintų lopšelyje darželyje „Boružėlė“ šurmuliavo kasmetinė rudenėlio šventė – pramoga „Spalvoti linkėjimai rudeniui“. Į darželio kiemą sugužėjo visa gausi darželio bendruomenė.

Šventė prasidėjo meninio ugdymo mokytojos pasveikinimu, kol neįsiveržė nedraugiška ir rudeniu nepatenkinta Ragana (socialinė pedagogė Inga Maslinskienė). Ji pareiškė, kad dievina juodą spalvą ir atėjo pavogti rudens spalvas.

Tačiau vaikai kartu su nuotaikingu Ežiuku (mokytoja Zita Pranckėnienė) ir linksmuole Voveryte (mokytoja Aistė Šilgalienė) dainomis, linksmomis užduotėlėmis bei mįslėmis įrodė Raganai, kad spalvingasis ruduo su savo gėrybėmis yra nuostabus ir stebuklingas metų laikas. Vaikai dainavo daineles apie obuoliukus, grybus, minė mįsles apie rudenines gėrybes. Rūšiavo Ežiuko atsineštus obuolius pagal spalvas. Raganai ne tik nepavyko pavogti rudens spalvų, bet ji dar ir suprato, kad ruduo nuostabus, o vaikų šventė smagi ir spalvota! Ragana pareiškė, kad nuo šiol ruduo bus jos mėgstamiausias metų laikas!

Spalvų, linksmybių ir geros nuotaikos netrūko ir Vilniaus gatvėje esančiame lopšelyje-darželyje „Boružėlė“. Vaikai pasipuošę įvairių spalvų lapelių karūnėlėmis šoko, dainavo, vaišinosi Rudenėlio vaišėmis – grybukais.

Darželio kieme taip pat vyko kūrybinių darbų pleneras, kur vaikai kartu su mokytojomis iš gamtinės medžiagos, daržovių, vaisių kūrė grupės paveikslus.

Sandra Judeikienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite spalio 21 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top