Kultūros centro direktorė Rytė Kružikė: „Kiekviena diena atneša naujų darbų, o su jais ir naujų iššūkių“

Širvintų kultūros centro direktorė Rytė Kružikė: „Didžiausia gyvenimo vertybė – žmonės, su kuriais tenka bendrauti ir augti.“

Aštuonerius metus Širvintų kultūros centrui vadovauja direktorė Rytė Kružikė. Per tiek laiko įvyko labai daug gražių ir įspūdingų renginių, valstybinių ir kalendorinių švenčių minėjimų, seniūnijų kultūros dienų, išvykų, festivalių. Apie tai ir kitus svarbius dalykus papasakoti mielai sutiko direktorė Rytė Kružikė.

-Kultūros namai – tai ta vieta, kur kunkuliuoja muzika, šokis, daina, puoselėjamas grožis ir gėris. Kaip dažnai norisi didžiuotis Širvintų miestu, kaip Jums pavyko kultūros renginius padaryti patrauklesnius ir smagesnius, gausiai žiūrovų lankomus?

-Kodėl kiekvieną valstybinę šventę norisi išskleist savo šalies vėliavą? Kodėl, laimėjus pirmąją vietą, norisi dėti ranką prie širdies ir giedoti „Tautišką giesmę“? Kodėl, kai keičiasi ir gražėja mano miestas, norisi garsiai girtis: „Aš iš Širvintų“?

Nes didžiuojuosi savo šalimi ir savo kraštu, kuris mane užaugino. Džiaugiuosi čia sutiktais žmonėmis, dėl kurių vis dar augu. Širvintos yra mano mylimas miestas, todėl dirbti šio krašto kultūros labui visų pirma yra didelis džiaugsmas.

-Širvintų kultūros centre repetuoja kelios dešimtys saviveiklos kolektyvų, atsiranda jaunų ir energingų vadovų. Kokių naujų kolektyvų turėtų atsirasti 2023 metais? Kas jiems vadovaus?

-Džiaugiuosi visais veikiančiais kolektyvais. Smagu, kad naujos vadovės Loretos Putvinskaitės-Vičienės pastangomis 2023 metais Širvintose suburta moterų šokėjų grupė, kuri jau planuoja gastroles užsienyje, ruošiasi dalyvauti Lietuvos dainų šventėje.

Jaunoji choro dirigentė Sandra Bareikaitė buria naują chorą ir kviečia dainuoti visus Širvintų krašto gyventojus nuo 16 iki 99 metų.

Labai džiaugiuosi nauja charizmatiška ir kūrybinga choro vadove Sandra Bareikaite, kurią rekomendavo viena iš žymiausių Lietuvos choro dirigenčių ir pedagogių Rasa Gelgotienė. Jaunoji choro dirigentė Sandra, atvykusi iš Vilniaus, renka naują chorą ir kviečia visus Širvintų krašto gyventojus nuo 16 iki 99 metų (šypsosi) dainuoti. Pridedu afišą-kvietimą.

Kalbino Romas Zibalas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite balandžio 28 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (5 įvert.)

1 Atsakymas į "Kultūros centro direktorė Rytė Kružikė: „Kiekviena diena atneša naujų darbų, o su jais ir naujų iššūkių“"

  1. neringa parašė:

    Šaunuolė.

Comments are closed.

scroll to top