Kalbų pamoka Bartkuškio mokykloje-daugiafunkciame centre

Renginio akimirka

Renginio akimirka

„Yra trys svarbiausi žodžiai: mama, kalba, tėvynė“ – priminė anglų kalbos vyresnioji mokytoja Dalia Jutelienė, pradėdama Europos kalbų dienos minėjimą Bartkuškio mokykloje-daugiafunkciame centre.

Mokytoja angliškai ir vokiškai papasakojo apie šios dienos reikšmę visame pasaulyje. Rusų ir lenkų kalbomis šią šventę pristatė rusų kalbos mokytoja ekspertė Ana Geigalienė. Labai svarbu mokėti ne vieną užsienio kalbą vis labiau globalėjančiame pasaulyje, dar svarbiau – gerai mokėti gimtąją. Renginį gražia lietuviška Andriaus Mamontovo daina „Kai tu atversi man duris“, pritardami gitaromis, pradėjo devintokas Kasparas Vilius Kasparavičius ir septintokė Austėja Pumputytė. 9 klasės mokinys Karolis Tamašunas kreipėsi į susirinkusiuosius Mikalojaus Daukšos „Postilės“ pratarmės žodžiais, primenančiais, kokia svarbi kiekvienai tautai jos gimtoji kalba.

O kokių užsienio kalbų mokame ir mokomės? Septintokės Diana Lozovskaja ir Sonata Andriuškevičiūtė pristatė nuotaikingą dialogą rusų kalba. Trečiokė Paula Križanauskaitė deklamavo anglišką eilėraštį. Kasparas ir Austėja nudžiugino dar viena, šįkart angliška daina. Mokytoja Dalia Jutelienė padeklamavo eilėraštį vokiečių kalba. Mokytoja Ana Geigalienė papasakojo lenkišką aforizmą apie motinos meilę. Kasparas Vilius Kasparavičius deklamavo prancūziškai. Renginio pabaigoje visi dalyvavo lietuvių literatūros žinių viktorinoje: turėjo atspėti šeštokų Miglės Valantavičiūtės ir Luko Dulaičio skaitomų kūrinių ištraukų autorių ir pavadinimą.

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Gimstame nemokėdami kalbėti ir mokomės kalbėti visą gyvenimą: kalbėti aiškiai, kalbėti suprantamai, kalbėti gražiai, kalbėti išmintingai, kalbėti taisyklingai, kalbėti prasmingai, kalbėti įvairiomis kalbomis… Ir tokių pamokų niekada nebus per daug!

Eglė Guobytė
Pavaduotoja ugdymui

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
  • tiesiog parašė:

    Ne tik mokytojos, ir vaikų…kieno klaida?

  • Kindziulis parašė:

    O mokytojos vėliavėlė aukštyn kojomis? Nepaisant to, matosi, kad šventė tikrai puiki buvo

Kiti straipsniai:

Iniciatyva „Atverk duris vasarai“

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje

Balsuokime už Sapnus!

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje – dvidešimt metų drauge

Vaikų vasaros stovykla „Draugystės taku“

Čiobiškiečiai ieškojo lobio

Vijos Tarabildienės akvarelių paroda Širvintų kultūros centre veiks iki liepos 20 d.!

Gėlas vanduo – gyvybės planetoje pagrindas

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Gegužės 18 d. Kernavėje – Muziejų naktis

Violončelės muzika pakerėjo…

Darželinukų džiaugsmai

Septintą kartą Širvintas aplankė „Sėkmės paukštė“

Stebuklinga Mamos skarelė…

Auginame Lietuvos piliečius

Susitikimas su žurnaliste Rūta Janutiene ir naujausios jos knygos „Ir saugok mus nuo piktojo…“ pristatymas

Kas domina „guglinėtojus“?

Kviečiame kurti smagius lauko žaidimus ir dalyvauti konkurse

Fotografijų parodos „Šeinius + Scheynius“ atidarymas

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos