Atsisveikinome su darželiu

Atsisveikinimo vakaronės akimirka

Atsisveikinimo vakaronės akimirka

Kaip ir paukščiams, mes jums palinkėsim
Šiandien tako šviesaus per erdves.
Te šie žodžiai į gėrį ir šviesą
Kuo tiesiausiai visus jus nuves.
Ir te pasakų mėlynos pilys,
Jūsų vaikiškas juokas skambus
Tartum kraitis į ilgą kelionę
Jus lydės ir jums kelrodžiu bus.

Gegužės 30 dieną, kvepiantys bijūnų žiedai ir margaspalviai balionai tarytum byloja, kad jau „Kregždučių“, „Žiogelių“ ir „Spindulėlių“ grupių vaikučiams atėjo laikas atsisveikinti su darželiu. Šventiškai papuošta salė paskutinį kartą pakvietė juos į pačią spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę – išleistuves. Salėje virpančiomis širdimis sėdėjo tėveliai, giminaičiai, darželio darbuotojai. Skambant jautriai melodijai, grakščiai suėjo priešmokyklinukai – mūsų „mažieji abiturientai“. Su neapsakomu džiaugsmu ir kartu liūdesiu žiūrėjome į juos ir negalėjome patikėti, kad jie užaugo, kad jau pasiruošę naujam gyvenimo etapui.

Šventės metu vaikai pasinėrė į stebuklingą vaikystės šalį. Buvo džiugu stebėti, kaip priešmokyklinukai skambiai dainavo, grojo, išraiškingai vaidino ir deklamavo eilėraštukus. Skambant valso muzikai sukosi šokio sukūryje.

[nggallery id=448]

Tėveliai įsitikino, kad jų vaikučiai per tuos darželyje praleistus metus įgijo pakankamai žinių, mokėjimų ir įgūdžių, kurie bus reikalingi pirmoje klasėje. Gražius atsisveikinimo žodžius ištarė ir darželio direktorė. Ji taip pat palinkėjo vaikams geros kloties, o mokykloje gauti daug žinių ir atsisveikinimui įteikė darželio baigimo diplomus bei atminimo dovanėlę su įstaigos logotipu. Po iškilmingos ceremonijos priešmokyklinukų laukė staigmenos grupėje – balionų jūra, šventinis stalas. Darželio kieme, vaikai į orą paleido balionus su savo svajonėmis. O tėveliai tradiciškai darželiui padovanojo dekoratytvinį medelį – magnoliją.

Atsisveikinimas su darželiu buvo labai smagus, nuotaikingas, įdomus, o svarbiausia neužmirštamas įvykis kiekvieno vaikučio gyvenime. Tad vaikučiams norisi palinkėti įspūdingos, džiaugsmo ir nuotykių kupinos vasaros. Tegul nerūpestinga vaikystė jiems leidžia dar pabūti vaikais, nerūpestingai šokinėti pievų takeliais, statyti trapiausias smėlio pilis, pasisupti džiugioje vaikystės karuselėje. Tegul spalvota vaikystės pasaka dar nesibaigia ilgai ilgai… Tėveliams dėkojame už bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus.

Aistė Šilgalienė

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+