Širvintų atvirojoje jaunimo erdvėje vyko Helovino naktis ŠAJE 2019

Helovino naktis ŠAJE 2019.

Spalio 31 dieną Širvintų jaunimas šventė šiurpią Helovino šventę. Į Širvintų atvirą jaunimo erdvę (ŠAJE) susirinkę 23 jaunuoliai vakarą pradėjo nuo fotosesijų ir pasiruošimo ilgai nakčiai. Renginio programa įtraukė kiekvieną – nebuvo nė vieno, kuris žiovautų iš nuobodulio.

Organizatorių tikslas ir buvo kuo labiau įtraukti jaunimą į komandos formavimo užduotis. ŠAJE savanorės parinko įvairių žaidimų: pradedant nuo lėtų, nesudėtingų, baigiant aktyviais ir skirtais komandai. Pašokę bei pasiklausę muzikos surengtoje diskotekoje, dalyviai žiūrėjo filmą ir sugulė miegoti. Išaušus, organizatoriai, ŠAJE SAVANORIAI, bendru sutarimu įteikė dalyvavusiems jaunuoliams Helovino nominacijas ir papusryčiavę išsiskirstė po namus.

Organizatorių vardu dėkojame Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariams Rimui Stepaičiui ir Dariui Paliukėnui už pagalbą ir paramą šiam renginiui. Taip pat norime padėkoti Širvintų atviros jaunimo erdvės savanoriams Airidai Pučinskaitei, Julijai Judeikytei, Mingailei Vasiliauskaitei, Ievai Eigelytei, Gabijai Vercinskaitei ir Rugilei Petuškaitei, Justinui Šimoniui už jų skirtą laiką ir įgyvendintas idėjas, organizuojant šią šventinę naktį. Ją organizuodamos merginos įgijo naujos patirties ir daugiau pasitikėjimo savimi. Didelis ačiū erdvės darbuotojai Agnei Lazarevičiūtei už pasitikėjimą savanoriais ir pagalbą organizuojant šį Helovino renginį.

ŠAJE 2019.
ŠAJE 2019
ŠAJE 2019
ŠAJE 2019

Straipsnį parengė ŠAJE savanorė Rugilė Petuškaitė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+