Širvintų atvira jaunimo erdvė dūzgia

Atviroje erdvėje jaunuolių laukia ir stalo žaidimai...

Atviroje erdvėje jaunuolių laukia ir stalo žaidimai...

Rugsėjo pradžioje atidaryta Širvintų atvira jaunimo erdvė iš karto sulaukė gausaus būrio jaunimo. Atidarymo šventėje dalyvavo ir jaunimą į naują, specialiai jam skirtą erdvę kvietė rajono vadovės, kiti garbingi svečiai. Buvo aptarta, koks šios erdvės poreikis, veikimo strategijos ir planai. Nuo to laiko praėjo mėnuo. Ir jau galime pasidžiaugti matydami, kad jaunimui tai buvo išties reikalinga ir svarbi vieta.

Per šį trumpą laiką Širvintų atviroje jaunimo erdvėje įvyko 231 apsilankymas. Buvo surengti trys stalo žaidimų vakarai, stalo ledo ritulio turnyras, Tarptautinės taikos dienos minėjimas, kurio metu vyko diskusija taikos tema ir peržiūrėtas filmas, taip pat vyko tiesioginės krepšinio varžybų stebėjimas, o spalio 1-ąją, minint pasaulinę Muzikos dieną, surengtas muzikos vakaras, kurio metu koncertavo Širvintų jaunimo grupė „Name goes here“.

Atviroje jaunimo erdvėje susirinkęs jaunimas klausosi muzikos, groja ir savo atsineštais instrumentais, žaidžia stalo žaidimus, bendrauja, mokosi, skaito knygas. Čia leidžia laisvalaikį, siūlo savo idėjas ir stengiasi jas įgyvendinti.

Artimiausiu metu planuojame jaunimo susirinkimą, kurio metu pakviesime dalintis idėjomis ir pasiūlymais atviros jaunimo erdvės veikloms, bus ruošiamas mėnesio veiklų planas.

Užsiėmimai jaunimo erdvėje...

Užsiėmimai jaunimo erdvėje...

Mūsų štai kiek!

Mūsų štai kiek!

Užsiėmimai jaunimo erdvėje...

Užsiėmimai jaunimo erdvėje...

Užsiėmimai jaunimo erdvėje...

Užsiėmimai jaunimo erdvėje...

Taip pat laukia stalo žaidimų vakarai, paskaita merginoms „Kaip puoselėti ir saugoti rankų odą“, biliardo turnyras, jaunimas minės Konstitucijos dieną, ruošis „helovyno“ vakarui.

Siekdami bendradarbiauti su kitomis institucijomis, atviroje jaunimo erdvėje surengsime susirinkimus su Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokinių taryba ir Širvintų rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba.

Kviečiame Širvintų jaunimą domėtis, prisijungti, ateiti! Daugiau apie planuojamas veiklas ir užsiėmimus sekite naujienas facebook Širvintų atviros jaunimo erdvės paskyroje arba instagram paskyroje „Sirvintuaje“.

Kornelija Juškevičiūtė
Jaunimo užimtumo specialistė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+