Jaunimo diena Širvintų paplūdimyje

Bendra dalyvių nuotrauka su Širvintų BMW klubu

Širvintose Tarptautinė jaunimo diena minima kasmet, tačiau šiemet ji buvo dar įdomesnė, patrauklesnė ir įspūdingesnė – nesutrukdė ir lietingas oras.

Šventės organizatorė bendruomenė „Mūsų Širvintos“, jos pirmininkė Inga Vaickienė, jaunimo reikalų koordinatorė Kornelija Juškevičiūtė, Atviros jaunimo erdvės užimtumo specialistė Agnė Lazarevičiūtė, daugybė šventės partnerių, draugų ir rėmėjų veikė išvien, kad jaunimas tą dieną turėtų galimybę išbandyti įvairias pramogas, patirti puikių įspūdžių.

Renginį atidarė ekstremali Širvintų BMW klubo programa. Jaunuoliai galėjo pasivažinėti drifto automobiliu, suteikiančiu daug adrenalino. Pirmąjį pasivažinėjimą išbandė ir saugumo patikrą atliko Širvintų rajono savivaldybės vicemerė Janina Pažusienė.

Diskusijų zonoje savo gyvenimo istoriją, patirtį žurnalo leidyboje ir tolimesnius ateities planus jaunimui pristatė Edvinas Vitas – žurnalo „Individai“ įkūrėjas. O Gabrielius Tamošiūnas ir kūrybinė „Kolibri“ komanda pristatė audiovizualinį meną su dronais.

Jaunimą kvietėme išbandyti jėgas paplūdimio tinklinio, stalo teniso ir smiginio turnyruose. Sveikiname nugalėtojus:

Smiginio turnyras:

I vieta – Julija Judeikytė;

II vieta – Liudas Gelažauskas;

III vieta – Airida Pučinskaitė.

Lauko stalo teniso turnyras:

I vieta – Rokas Karaliūnas;

II vieta – Joris Vaickus;

III vieta – Džiugas Janovskis.

Paplūdimio tinklinio turnyras:

I vieta – komanda „Smagratis“;

II vieta – komanda „Smiginis bus?“;

III vieta – komanda „Meilės trikampis“.

Visos šventės metu jaunimo laukė „Eurodesk“ staliukas, prie kurio jaunuoliai galėjo sužinoti apie mobilumo galimybes, išbandyti save simuliaciniame žaidime bei laimėti prizų. O kur dar bokso žaidimas, šaudymas iš lankų, nemokamos „WakeInk“ vandens pramogos pirmą kartą jas bandžiusiems.

Renginio kulminacija tapo viduramžių LT komandos stulbinantis ugnies šou, sužavėjęs pavojingais triukais, žmogaus ir ugnies formuojamomis figūromis.

Po to jaunus žmones šokti zumbą kvietė Kamilė Narkutė, o iki pat išnaktų vyko diskoteka su DJ Stiopa.

„Sveikinu visus Širvintų rajono jaunus žmones Tarptautinės jaunimo dienos proga. Džiaugiuosi Jūsų aktyvumu, kūrybiškumu, idėjų gausumu. Linkiu kiekvienam būti ir išlikti drąsiam, žingeidžiam ir veržliam. Tegul kiekvienos dienos patirtys atveria vis naujesnių galimybių, o sunkumai veda teisingu keliu,“ – susirinkusius sveikino jaunimo reikalų koordinatorė Kornelija Juškevičiūtė.

Organizatorių ir Širvintų jaunimo vardu dėkojame visiems draugams ir partneriams: už projekto finansavimą – Širvintų rajono savivaldybei, už nuolatinį palaikymą ir skatinimą įgyvendinti idėjas – merei Živilei Pinskuvienei ir Administracijos direktorei Ingridai Baltušytei-Četrauskienei, už kūrybines idėjas – Daniui Trumpickui, už dovanų kuponus bei nemokamas vandens pramogas dar nebandžiusiems – Širvintų „WakeInk“ parkui. Ačiū turnyrų teisėjams, Širvintų sporto centro treneriams Algimantui Kmitui, Gintautui Igliukui, Virginijai Lisevičienei. Ačiū Edvinui Eigeliui ir visam Širvintų BMW klubui bei atidarymo programos vairuotojams Irmantui Četrauskui, Laurynui Pakalniui, Evaldui Šavinskui. Nuoširdžiai dėkojame Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariams Linui Šalkauskui ir Dariui Paliukėnui, UAB „Širvintų mediena“ vadovui Aidui Čiakui.

Organizatorių informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Jaunimo diena Širvintų paplūdimyje"

  1. gandons parašė:

    maladec irmantai va cia tai dryfteris!

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+