Širvintų pradinės mokyklos komanda lankėsi Graikijoje

Mokytojai – projekto dalyviai – dalinosi gerąja darbo patirtimi.

Kovo 6-10 d. Širvintų pradinės mokyklos komanda – projekto koordinatorė Vaida Žuromskienė, mokytojos Raminta Maslinskienė ir Daiva Sakalauskienė – dalyvavo tarptautinio projekto Erasmus+ „Win-Win Conflict“ veiklose Graikijoje.

Vizito pradžioje aplankyta Farsalos mieste įsikūrusi mokykla. Projekte dalyvaujančių mokyklų nariai iš Estijos, Rumunijos, Turkijos bei Lietuvos apžiūrėjo mokyklos erdves, susipažino su Graikijos švietimo sistema. Farsalos mokyklos mokiniai demonstravo paruoštus namų darbus – užsienio šalių kalbomis išsakė sveikinimus ir linkėjimus, svečius pamokė žaidimų ir šokių.

Mokytojai – projekto dalyviai – dalinosi gerąja darbo patirtimi apie sudėtingas bei konfliktiškas situacijas, aptarė sprendimo būdus. Visų projekte dalyvaujančių mokyklų atstovai žaismingai ir įdomiai pristatė veiklas ir žaidimus, skirtus teigiamai atmosferai klasėje stiprinti. Projekto nariai lankėsi ir mokykloje-muziejuje, kur patys išbandė senovinius žaidimus, kuriuos mokiniai anksčiau žaisdavo per pertraukas.

Svečius šiltai ir vaišingai sutiko Farsalos žmonių bendruomenė. Iš jos paruošto pristatymo sužinota daug įdomių dalykų apie Graikijos mokyklų gyvenimą prieš 80-100 metų. Projekte dalyvaujančių šalių nariai ragavo vietinio maisto, buvo išvykę į vienuolynus kalnuose, aplankė archeologijos muziejų.

Veiklas pristato Širvintų pradinės mokyklos pedagogės.
Projekto Erasmus+ „Win-Win Conflict“ dalyviai Graikijoje.
Širvintų pradinės mokyklos komanda: (iš kairės į dešinę) projekto koordinatorė Vaida Žuromskienė, mokytojos Raminta Maslinskienė ir Daiva Sakalauskienė.

Erasmus+ projekto dalyvių atstovai iš Estijos, Rumunijos, Graikijos, Turkijos bei Lietuvos paskutinį kartą susitiks Rumunijoje gegužės mėnesį.

Širvintų pradinės mokyklos informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (5 įvert.)
scroll to top