Ugniagesių gelbėtojų viešnagė vaikų stovykloje „Nuotykių pieva“

Kiek atlėgus Covid-19 pandemijos rėžimo suvaržymams, Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai, kartu su Širvintų rajono savivaldybės ugniagesiais gelbėtojais, jau antrą kartą lankėsi Širvintų rajone esančioje sodyboje „Trečiadienis“, kur vadovės Donatos Kubiliūtės iniciatyva rengiama vaikų vasaros stovykla „Nuotykių pieva“.

Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai pasakojo vaikams, kaip reiktų saugotis gaisro, o jei gaisras kiltų – kaip saugiai palikti gaisro vietą ir kviesti ugniagesius gelbėtojus bendruoju pagalbos telefonu 112.

Kadangi vasara – maudynių ir pramogų metas, su jaunąja auditorija aptarta, kaip derėtų saugiai elgtis prie vandens telkinių bei audros ir griaustinio metu.

Baigiantis susitikimui į tariamą „gaisrą“ stovyklavietėje atvyko Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Jauniūnų ugniagesių komandos ugniagesiai gelbėtojai, kurie vaikams papasakojo apie ugniagesio gelbėtojo darbą ir gaisrų gesinimą. Drąsiausieji patys galėjo pasijusti ugniagesiais, bandydami nukreipti vandens čiurkšlę į tariamą „ugnies židinį“, kurį pakeitė pripūsti balionai. Atsisveikinant, visi stovyklos dalyviai buvo apšlakstyti gaisrinėmis žarnomis paleistu „ugniagesių lietumi“, taip įšventinant stovyklautojus į ugniagesių globėjo šv. Florijono „kariaunos“ narius. Karštą vasaros dieną iš gaisrinio švirkšto purškiantis vėsus vandens dušas tapo tikra atgaiva visiems renginio dalyviams.

Širvintų PGT inf.

Vaikų stovykla Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top