Sugėrovą užrakino ir pasiskundė, kad negali jo išvaryti

Asociatyvi nuotr. Dictionaryproject.files

Tatjana T. mūsų skaitytojams žinoma ne mažiau, nei kažkada savo laiku teisėtvarkos skiltyse šmėžavusios Širvintų „ponios“ Monika, Ieva ar Tamara. Kiekviena jų paliko savo pėdsaką, daugiausia – buitinio pobūdžio situacijose, kurias narpliojo policijos pareigūnai. Pastarąjį dešimtmetį šias tradicijas rajone tęsia Tatjana, išgarsėjusi kaip nepataisoma fantazuotoja, dėl kurios skambučių Skubios pagalbos centrui nuolat siunčiamos policijos, o kartais ir medikų pajėgos. Šiose situacijose įdomiausia tai, kad ponia Tatjana beveik nesikartoja, kaskart pateikia naujus prasimanymus apie ją tykančius pavojus.

Dar vieną nusižengimą Tatjana T. padarė 2019 metų gruodžio 14-osios vakarą. Apie 18.50 val. ji paskambino telefonu 112 ir pranešė, jog namuose yra nepageidaujamas vyras. Atvykus policijai ir išsiaiškinus aplinkybes paaiškėjo, kad Tatjana pati pasikvietė savo draugą į svečius, o su juo vakarojo ir girtavo, kol draugas tapo nepageidaujamas.

Teisme Tatjana T. paprašė bylą jos atžvilgiu nutraukti.

Tačiau teismas manė kitaip. Papasakoję, kaip atvyko į vietą ir ką išgirdo iš sunkiai liežuvį apverčiančios Tatjanos, policijos pareigūnai atkreipė dėmesį, kad moteris atrakino buto duris, o už jų stovėjo žmogus, neva buvęs nepageidaujamas. Policininkams tada ir kilo klausimas, kaip asmuo gali būti nepageidaujamas, jeigu jis buvo užrakintas? Tas nepageidaujamas žmogus policijos pareigūnams sakė, kad jis norėjo išeiti, bet štai durys buvo užrakintos.

Gintaras Bielskis

Tai sutrumpinta pažintinė publikacijos versija. Visą straipsnį skaitykite gegužės 26 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top