Širvintų policininkai sulaukė nukentėjusiojo padėkos

Kaip informuoja Širvintų rajono policijos komisariatas, pareigūnai sulaukė vilniečio Ričardo Gudzinskio padėkos už operatyviai atskleistą nusikaltimą.

„2021 m. rugpjūčio 19 d. nuo 12 iki 16 val. Vilniaus medžiotojų klubo „Alionys“ medžioklės plotuose, Pakalniškių k., Jauniūnų sen., Širvintų r., nuo specialiai įrengtų dviejų metalinių vamzdžių, vagys pavogė dvi man priklausančias vaizdo stebėjimo kameras SF2 6CM su priedais. Apie įvykį nedelsdamas pranešiau Skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112. Informacija buvo perduota Širvintų r. policijos komisariato pareigūnams, kurie operatyviai sureagavo ir atvyko į vietą ištirti aplinkybių. Situaciją aiškinosi Širvintų rajono policijos komisariato pareigūnai – vyresnieji tyrėjai Aušra Mikalajūnienė, Artūras Dubietis, Neivaldas Četrauskas.

Šių pareigūnų profesionalūs veiksmai bei elementarus žmogiškumas mane labai nustebino. Nesijautė menkiausio procesų vilkinimo, anaiptol, operatyviai surinkta svarbi informacija, kruopščiai ištirtos įvykio aplinkybės bei tinkamas tolimesnių veiksmų planas davė puikų rezultatą – per itin trumpą laiką nusikaltimas ištirtas, įtariamieji nustatyti ir sulaikyti su įkalčiais (vogtomis kameromis), dar nespėjus jų realizuoti. Visa tai byloja apie minimų policijos pareigūnų atsakingą požiūrį į savo darbą ir žinoma, neabejingumą žmogui, patekusiam į nelaimę,“ – rašoma nukentėjusio asmens padėkoje.

Ričardas Gudzinskis mano, kad tokios sėkmės istorijos, kaip jo, t. y. galutinis rezultatas, stiprina visuomenės pasitikėjimą policija, o teikiamos kokybiškos pagalbos viešinimas, jo manymu, puikiai prevenciškai prisideda užkertant kelią panašaus pobūdžio nusikaltimams, paskatina susimąstyti asmenis, kurie linkę nusižengti.

„Be abejo, greita ir veiksminga policijos pagalba ypač aktuali nedidelių miestelių ir kaimų gyventojams. Tad, linkiu sėkmės pareigūnams ir toliau užtikrinant rajono gyventojų saugumą bei tokiu būdu stiprinant pasitikėjimą policijos darbu. Juk ten, kur saugu, gera dirbti, kurti ir gyventi,“ – Policijos komisariato pasidalytoje informacijoje cituojamas Ričardas Gudzinskis, kuris dėkoja pareigūnams ir institucijai: – „Ačiū už Jūsų pademonstruotą profesionalumą, žmogišką supratingumą, atsakingą požiūrį ir pasiaukojamą darbą. Ne veltui Jūsų bendruomenės šūkis: Ginti. Saugoti. Padėti.“

Sending
Skaitytojų įvertinimas
1 (1 įvert.)
scroll to top