Pirmoji auka – mūsiškė

Sausio 5-11 d. įvykių suvestinė, parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius

Per savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 2 ikiteisminiai tyrimai, iš jų vienas – dėl vagystės.

Sausio 8 dieną užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Gelvonų sen. Liukonių kaime, Kabarkštos gatvėje, po gyvenamajame name kilusio gaisro lovoje rastas 1968 metais gimusio vyriškio kūnas be išorinių smurto žymių.

Kaip apie šį įvykį informuoja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD), apie praėjusį šeštadienį kilusį gaisrą buvo pranešta 17.36 val. Atvykus ugniagesiams, atviro degimo nebuvo, tačiau gyvenamojo namo viduje tvyrojo daug dūmų. Name ugniagesiai gelbėtojai rado ir į lauką išnešė vyrą be gyvybės ženklų. Ugniagesiai vyrą gaivino, kol atvyko Greitosios pagalbos medikai, tačiau šie tik konstatavo vyro mirtį. Gaisro metu apdegė lova, grindys, siena. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo.

Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Kaip skelbta, žuvęs Liukonyse yra pirmoji gaisrų auka šiais metais. Na o 2021-aisiais, kaip informuoja PAGD, šalyje kilusiuose gaisruose žuvo 94 žmonės – tik vienu mažiau nei 2020-aisiais. Tarp pernai žuvusiųjų buvo 3 nepilnamečiai. Gaisruose traumuoti 173 žmonės (31 daugiau nei 2020-aisiais), išgelbėta 114.

Širvintų rajone 2021 metais gaisruose žuvusiųjų nebuvo (2020 metais – 2), bet 2 žmonės pernai buvo traumuoti (2020 metais – 1).

Parengta pagal policijos ir ugniagesių informaciją

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite sausio 14 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

scroll to top
+