Peiliu pjaudamas plaukus norėjo padaryti sugyventinei šukuoseną

Vienas kirpėjas iš Lahoro miesto Pakistane plaukus kerpa naudodamas nudaužto butelio kakliuką, mėsos kapojimo peilį, kirvį, plaktuką, ugnį ar pan., tačiau dėl to į policiją niekas nesikreipia. Priešingai, tai vilioja turistus. Indiatoday.in nuotr.

Vilniaus regiono apylinkės teismo Ukmergės rūmų nuosprendžiu dešimtą kartą teisiamam širvintiškiui Vismantui Šalkauskui buvo skirta 75 parų arešto bausmė.

Už įvairius nusikaltimus Vilniuje, Širvintose, Utenoje teistas vyras dabar buvo nuteistas už smurtą artimoje aplinkoje, kurią jis įvykdė, kaip galima suprasti iš bylos detalių, Ukmergėje.

Be skirto arešto, kuris nuo 75 parų sutrumpėjo iki 50, nes skirtoji bausmė buvo sumažinta trečdaliu, Vismantas Šalkauskas per 9 mėnesius nuo nuosprendžio įsiteisėjimo dienos turės atlikti baudžiamojo poveikio priemonę – dalyvauti probacijos tarnybos organizuojamose smurtinį elgesį keičiančiose programose, išklausant visą programos kursą.

Vilniaus regiono apylinkės teismas Vismantą Šalkauską dešimtą kartą nuteisė už tai, kad jis 2022 metų liepos 22 dieną, būdamas recidyvistu ir apsvaigęs nuo alkoholio (nustatytas 2,47 prom. girtumas), konflikto su sugyventine metu, tyčia kelis kartus sudavė kumščiu į galvą ir įspyrė į šoną.

Bet tai buvo ne viskas, ką Vismantas tąkart parodė sugebantis. Tarp jo nusikalstamų veiksmų įvardyta ir tai, kad jis, „ranka suėmęs ir pešdamas sugyventinės plaukus, juos peiliu nupjovė viršugalvyje ir pakaušyje“. Dėl to nukentėjusiajai buvo sukeltas fizinis skausmas, padarytos poodinės kraujosruvos kaktoje, nežymiai sutrikdyta sveikata.

Tokio savo poelgio Vismantas Šalkauskas galimai smurto protrūkiu nelaikė, mat paaiškino, kad plaukus nupjovė dėl to, kad ji buvo pasišiaušusi, o todėl, kad „padarė šukuoseną“ („norėjo apkirpti, bet šalia nebuvo žirklių ir todėl peiliu nupjovė tą kuokštelį plaukų“).

Socialiniame būste gyvenanti sugyventinė teigė, kad širdies draugas pas ją į namus „atvyksta reguliariai“. Kur iš tiesų jis Širvintose gyvena, sugyventinė tiksliai nežino, bet su juo draugauja maždaug metus laiko („jie yra pora“). Tąkart jis atvažiavo dvi dienos iki įvykio, o liepos 22-ąją nuo ryto abu išties vartojo alkoholį. Tik štai dėl priekaištavimų jų parodymai išsiskyrė: dama aiškino, kad ne ji priekaištavo dėl kitų moterų, o pats Vismantas jai pavyduliavo. Sugyventinės teigimu, draugas pradėjo pavyduliauti, neva į ją žiūri namą renovuojantys statybininkai.

Atvykusiems pareigūnams sugyventinė užsiminė, kad Vismantas kažką vartoja („kažkokius kristalus“).

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite balandžio 7 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top