Nepilnamečiai į biblioteką atėjo … pinigų

Lapkričio 29 – gruodžio 2 dienos

Per šias dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyta 10 asmenų.

Lapkričio 29 dieną viešoje vietoje, Širvintų rajono policijos komisariate, girti pasirodė 1983 metais gimęs Jonavos rajono gyventojas V.K. ir 1956 metais gimęs širvintiškis A.K., o 1958 metais gimęs Gelvonų seniūnijos gyventojas V.V. – prie Vilniaus g. 39-ojo namo. Tą pačią dieną iš Ukmergės areštinės procesiniams veiksmams atlikti buvo atvežta 1964 metais gimusi ukmergiškė V.A.T. ir 1972 metais gimęs Zibalų seniūnijos gyventojas R.J.

Kitą dieną į Ukmergės areštinę atlikti administracinio arešto buvo išvežtas 1978 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas R.P., o tos pačios seniūnijos gyventojas V.G., gimęs 1985 metais, išvežtas dėl smurto artimoje aplinkoje. Policija gavo A.G. pareiškimą, kad apie 21.30 val. namuose kilusio konflikto metu neblaivus sutuoktinis galva trenkė jai į antakį ir prakirto, dėl to A.G. patyrė fizinį skausmą.

Tą pačią dieną į Komisariatą protokolui dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo surašyti buvo pristatytas 1968 metais gimęs Baltarusijos Respublikos pilietis A.G., gyvenantis Kernavės seniūnijoje.

Šeštadienį į policiją buvo pristatyti du trylikos-keturiolikos metų nepilnamečiai. Širvintiškiai įtariami Širvintų bibliotekoje iš darbuotojos rankinės pavogę piniginę su pinigais.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 11 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų.

Lapkričio 29-ąją Šešuolėlių II kaime automobilį „Volkswagen Jetta“ vairavo 1970 metais gimęs Alionių seniūnijos gyventojas R.M., kuris neįgijęs teisės vairuoti.

Gruodžio 1-ąją, 0.13 val., Širvintų mieste, Upelio gatvėje, automobilį „Volkswagen Passat“ neblaivus vairavo 1992 metais gimęs širvintiškis A.P., o 15.07 val. Alionių seniūnijoje neblaivus dviračiu važiavo 1988 metais gimęs vietos gyventojas V.M.

Praėjusį ketvirtadienį Komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad buvo gautas pareiškimas, jog 2009 metais gimusios mažametės motina I.J., gimusi 1975 metais, nevykdo rugsėjo 12 dienos Vilkaviškio rajono apylinkės teismo sprendimo ir vasario 9 dienos Vilkaviškio rajono apylinkės teismo nutarties.

Lapkričio 29 dieną policija užregistravo 1951 metais gimusios širvintiškės pareiškimą, kad Pakrantės gatvėje jaunuolis iš jos atėmė rankinę su asmeniniais daiktais. Padaryta 940 litų žala.

Kitą dieną Komisariate užregistruotas Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos direktorės pranešimas, kad ryte buvo pastebėta, jog sulankstytos penkios skardinės lauko palangės, sudaužyti penki lauko šviestuvų gaubtai, sugadinta šulinio skarda. Padaryta 275 Lt materialinė žala.

Gruodžio 1-ąją užregistruotas Jauniūnų seniūnijos gyventojos V.M. pareiškimas kad tądien, apie 21 val., jos nepilnametį sūnų T.M. kėsinosi sumušti Z.M.

Tos pačios dienos vidurdienį Jauniūnų seniūnijoje, ūkinio pastato virtuvės kambarėlyje, rastas mirusio J.G., gimusio 1971 metais, kūnas be išorinių smurto požymių.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+