Judame į priekį. Mūsų prioritetai nesikeičia!

Žmonių saugumas – be galo svarbu. O apsaugoti tuos, kurie saugo kiekvieną – pareiga.

„Būtent todėl nuo pat mūsų darbo pradžios daug dėmesio skiriame mūsų rajono ugniagesiams, jų darbo sąlygoms gerinti“, – sako Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Nupirkti keturi gaisrinės saugos automobiliai, kasmet papildomos apsauginių priemonių, drabužių, įrangos atsargos.

Nes suprasti ir net įsivaizduoti turbūt negali nė vienas, kiek drąsos ir vidinės stiprybės reikia ugniagesiui gelbėtojui, kai per liepsnas ir dūmus tenka įsigauti į patalpas, surasti jose esančius žmones, išnešti juos iš mirties pavojaus.

„Džiaugiuosi šia diena ir tuo, kad Savivaldybės biudžeto lėšomis pavyko nupirkti ir jau antrą mūsų rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesių komandą aprūpinti gyvybiškai svarbia įranga“, – pasakoja Savivaldybės merė, kuri spalio 21 d. kartu su Širvintų r. savivaldybės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos direktoriumi Gintaru Pumpučiu Musninkų ugniagesiams gelbėtojams įteikė aukštos kokybės kvėpavimo takų apsaugos aparatus „Drager“.

Žingsnis po žingsnio, nes kokybiška įranga kainuoja, tačiau į priekį. Pernai metais tokiais aparatais buvo aprūpinta Jauniūnų brigada, šiemet Musninkų, kitąmet, planuojama, – ir Gelvonų.

Nė vienas negali numatyti, nežino, kada gali ištikti nelaimė, kada saugus ir patogus gyvenimas per akimirką gali pasikeisti.

Kada gali prireikti tos kokybiškos ir kuo greitesnės pagalbos, kurią suteikti gali žmonės, pareigūnai, patys neretai rizikuojantys dėl kitų savo sveikata ir gyvybe.

Savivaldybės inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top