Iš pensininko atėmė beveik 750 Lt

Gruodžio 15-17 dienos

Per tris dienas į Policijos komisariatą buvo pristatyta 10 asmenų, 5 jų įtarus dėl padarytų nusikaltimų, 2 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 2 – iš areštinės, 1 – atlikti administracinį areštą.

Policijos pareigūnai išaiškino 28 administracinės teisės pažeidėjus. Užfiksuotas 21 Kelių eismo taisyklių pažeidimas (8 padarė pėstieji, dviratininkai ar vadeliotojai), išaiškinti 3 girto pasirodymo ar girtavimo viešoje vietoje atvejai, po kartą pažeista ginklo ir šaudmenų saugojimo, laikymo, nešiojimo ar gabenimo tvarka, neteisėtai šaudyta iš ginklo (už tai gali būti skirta bauda iki 400 litų su ginklo konfiskavimu), taip pat žinomai melagingai iškviestos specialiosios tarnybos, įvykdytas smulkusis grobimas.

Antradienį Viršuliškių kaime įkliuvo neblaivus dviratininkas, gimęs 1972 metais.

Gruodžio 15 dieną Komisariate buvo užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad lapkričio 28-osios vakarą pastebėta, jog iš mūsų rajone esančio elnyno pro pravirus vartus pabėgo 2 taurieji elniai bei 4 danieliai, o iš elnyne esančios pirties pavogtas 450 litų įvertintas radijo imtuvas „Milwaukee“. Materialinė žala nustatinėjama.

Gruodžio 16-ąją užregistruota, kad prieš savaitę buvo pastebėta, jog iš Magūnų kaime esančios transformatorinės išleista ir pavogta 86 kg aušinimo alyvos. Žala – 333,68 Lt.

Taip pat užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad naktį į gruodžio 16-ąją Kabaldos kaime, Paširvinčio gatvės garaže, konflikto metu buvo sumuštas 1978 metais gimęs vyras. Jam diagnozuotas kaukolės lūžis ir galvos sumušimas.

Antradienį Komisariate užregistruotas 1935 metais gimusio pensininko pareiškimas, kad išvakarėse, apie 12 val., Širvintų mieste, Plento – I. Šeiniaus gatvių sankryžoje, iš matymo pažįstamas vyriškis nutraukė nuo peties rankinę ir paėmė iš jos piniginę, kurioje buvo 745 Lt.

Tarnybiniame pranešime rašoma, jog gruodžio 16 dieną, apie 17 val., savo namuose 1960 metais gimęs vyras išgertuvių metu kumščiu trenkė 1962 metais gimusiai sugyventinei į veidą ir praskėlė antakį. Kitame tarnybiniame pranešime informuojama, kad tą pačią dieną apie 23 val. namuose po žodinio konflikto 1991 metais gimęs vyras spyrė 1967 metais gimusiam tėvui į veidą ir taip pat praskėlė antakį. Abu nukentėjusieji patyrė fizinį skausmą.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+