Gal policija galėtų nuvežti į teismą?

Prieš pusmetį esame rašę apie ne kartą administracine tvarka baustą ir teistą Jauniūnų seniūnijos gyventoją Tatjaną T., kuri neblaivi melagingai informavo Bendrąjį pagalbos centrą, kad ją iš namų išvarė pažįstamas asmuo, o namuose liko vaikai. Taip moteris tikėjosi, kad atvykusi policija ją nuveš į Širvintas pas sūnų, kur moteriškė turėjo reikalų.

Ne kartą skambinėdama į Bendrąjį pagalbos centrą, Tatjana yra melavusi, kad ją prieš kurį laiką partrenkė automobilis, kuris dabar stovi Tatjanos nurodytoje vietoje. Taip pat yra porinusi nebūtas istorijas, kad jos iš namų neišleidžia R. T.. Šis atvykusiems policijos pareigūnams paaiškino, kad Tatjana nuo ryto girtauja pas kaimyną, o jo namuose net nebuvo. Moteris taip pat yra skiedusi ir apie tai, kad kaimynas ją nufotografavo mobiliuoju telefonu.

Pastarąjį kartą jai buvo skirta 400 eurų bauda už tai, kad rugpjūčio 7-osios vakarą, būdama neblaivi (2,15 prom.), melagingai pranešė Bendrajam pagalbos centrui tel. 112, jog iš ūkinio pastato „nepasišalina pažįstami sugėrovai“. Nuvykus pareigūnams į vietą, Tatjana T. paaiškino, kad pagalba nereikalinga, o policiją ji iškvietė tikėdamasi, jog parveš ją namo.

Skirdamas administracinę nuobaudą teismas konstatavo, kad tokį pažeidimą Tatjana T. padaro jau 9 kartą. Kaip dažniausiai būna, pažeidėja į teismo posėdį neatvyko. Matyt, dar galvon nešovė mintis pranešti apie kokį nors įvykį, kad iškviesta policija ją atvežtų tiesiai į teismą…

ŠK

     

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar rinkimuose atiduotumėt savo balsą už teistą asmenį?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 13 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.