Dviejų vairuotojų laukia baudžiamoji atsakomybė

Sausio 4-8 dienos

Per šias dienas Širvintų policija išaiškino 9 administracinių nusižengimų atvejus.

Taip pat gautas 21 skundas, pareiškimas, pranešimas.

Sausio 4 dieną buvo gautas pareiškimas iš AB Lietuvos pašto tinklo tarnybos Vilniaus regiono Širvintų pašto, kad 2016 metų gruodžio 27-ąją buvo pastebėta, jog išdaužtas Širvintų pašto pastato lango stiklo paketas.

Sausio 6 dieną gautas 1956 metais gimusio vilniečio pareiškimas, kad, atvykęs į jam priklausančią sodybą Musninkų seniūnijoje, jis pastebėjo, kad įsibrauta į negyvenamą namą ir garažą. Pavogtas traktorius-žoliapjovė, meškerė, alkoholiniai gėrimai. Žala – 300 eurų.

Tą pačią dieną užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 1987 metais gimęs Musninkų seniūnijos gyventojas vairavo automobilį „Volkswagen Passat“ būdamas neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti transporto priemones (teisė vairuoti transporto priemones yra atimta).

Sausio 8 dieną buvo užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad automobilį „Mazda 323“ neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti transporto priemones (teisė vairuoti transporto priemones yra atimta) vairavo 1982 metais gimęs Musninkų seniūnijos gyventojas.

Abu vyrai, įtariami nusikalstamos veikos padarymu, buvo pristatyti į policiją, paskui išvežti į Ukmergės areštinę.

Kaip galima suprasti, tai pirmosios naujojo Administracinių nusižengimų kodekso aukos. Nuo sausio 1-osios įsgaliojęs kodeksas numato baudžiamąją atsakomybę vairuotojams, kuriems buvo nustatytas bent jau vidutinis (nuo pusantros promilės) girtumo laipsnis.

Sausio 7 dieną gautas Musninkų seniūnijos gyventojos skundas dėl vyro netinkamo elgesio jos atžvilgiu.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+