Beivydžių gyventojas sakė motoriniu pjūklu norėjęs tik pagąsdinti jį sunervinusią dukterėčią

Asociatyvi nuotr. iš archyvo

Viename rugpjūčio pabaigos „Širvintų krašto“ numerių rašėme, kad policija gavo širvintiškės E. B.-K. pareiškimą, kad tądien 19 val. nuvykusi pas močiutę į Zibalų seniūnijoje esantį Beivydžių kaimą, ten susitiko dėdę Laimutį S. Tarp jų įvykus žodiniam konfliktui, neblaivus dėdė pasiėmė benzininį pjūklą, paskui peilį, grasino susidorosiąs, dar vėliau pasiėmė talpą su degiuoju skysčiu ir grasino padegti automobilį.

Ikiteisminio tyrimo metu nukentėjusioji Nukentėjusioji E. B.-K. papasakojo, kad pas močiutę tądien nuvyko su savo sutuoktiniu ir namuose rado neblaivų Laimutį S. Papriekaištavus, kad dėdė nuolat girtauja ir nepadeda močiutei, t. y. jo motinai, Laimutis griebė motorinį pjūklą ir riebiai nusikeikęs pamėgino jį užvesti. Išsigandusi, kad dėdė, užvedęs pjūklą, gali ją sužaloti, ji pabėgo į kitą kambarį. Laimutis patraukė paskui – atėjo rankoje laikydamas peilį. Tada nukentėjusioji išbėgo į lauką, o paskui išėjo ir Laimutis, tik jau be peilio. Nuėjęs į ūkinį pastatą, dėdė iš ten atsinešė kanistrą su benzinu.

Tuo metu, kai Laimutis siautėjo sodyboje, kieme buvo vaikų. Su jais buvęs nukentėjusiosios sutuoktinis ne tik patvirtino žmonos žodžius, bet ir papasakojo, kad Laimutis S. ir lauke turėjo benzininį pjūklą, jį užvedė ir pabandė eiti link jų, todėl vaikus teko nuvesti už automobilio. Pradėjus jį raminti, šis nuėjo ir atsinešė trimerį, kuriuo grasino supjaustyti automobilio padangas.

Alkoholio kiekio matuokliu Laimučiui S. nustatytas 2,33 prom. neblaivumas.

Laimutis S. pirmą kartą sėdo į teisiamųjų suolą, tad į tai buvo atsižvelgta, o byla baigta baudžiamuoju įsakymu. Kaltinamajam pripažinus kaltę, bausmė jam sumažinta trečdaliu.

Vilniaus regiono apylinkės teismas nusprendė Laimučiui S. skirti galutinę laisvės apribojimo 8 mėnesiams bausmę, uždraudžiant per šį laikotarpį vartoti psichiką veikiančias medžiagas ir įpareigojant per 5 mėnesius nuo baudžiamojo įsakymo įsiteisėjimo dienos neatlygintinai išdirbti 100 valandų sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų įstaigose ar nevalstybinėse organizacijose, kurios rūpinasi senyvo amžiaus asmenimis, neįgaliaisiais ar kitais pagalbos reikalingais žmonėmis.

Gintaras Bielskis

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 1 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+