Ar Lietuvoje leidžiama mulkinti akis net teismui?

Tai, kas liko Upelio gatvėje gyvenamojo namo statybos bendrijai „Atžalynas“ atlaisvinus teritoriją.

Ilgus metus tęsiasi labai negraži istorija dėl valstybinėje žemėje Širvintų mieste Upelio gatvėje apleistų griuvėsių, vadinamų pamatais, priklausančių gyvenamojo namo statybos bendrijai „Atžalynas“. Jau ne kartą buvo rašyta ir apie nebeskundžiamą teismo sprendimą, priimtą dar 2019 m. vasario mėnesį, pagal kurį minėta bendrija privalėjo savo turtą – t.y. statybinius blokus, plytas ir kt. statybines liekanas išsivežti ir atlaisvinti sklypą.

Deja, Širvintų gyventojai tapo liudininkais, kai net teismo sprendimo vykdymas yra vilkinamas. Nacionalinė žemės tarnyba turėjo kreiptis ir į antstolius. O rugsėjo 3 d. vyko teismo posėdis, kuriame gyvenamojo namo statybos bendrijai „Atžalynas“ už teismo sprendimo nevykdymą – neišvežtus pamatų griuvėsius iš valstybinės žemės sklypo Upelio gatvėje – turėjo būti priteisti delspinigiai. 300 Eur už kiekvieną dieną.

Kaip situaciją pakomentavo Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, prieš pat posėdį „verslininkai“ pagaliau pajudėjo ir dalį didžiųjų statybinių blokų išsivežė. Į teismą atvyko su „įrodymais“ – neva 2019 metų teismo sprendimą įvykdė.

„Atrodytų, galima būtų pasidžiaugti. PAGALIAU. Bet… Ar kam nors tai panašu į sutvarkytą teritoriją? Ar šiais laikais, jei esi turtingas ir įtakingas „verslininkas“, gali mulkinti net teisėjus? Kiek galima tyčiotis? Iš žmonių? Vaikų? Iš teisėsaugos sprendimų? Labai tikiuosi, kad Nacionaline žemės tarnyba neužmerks akių prieš tokį pasityčiojimą. Nes tikrai neturime laukti skaudžios nelaimės, kad pagaliau ši istorija pasibaigtų“.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+