+

IšLikimas – patyriminė-pažintinė stovykla

Įvairiose filosofijose, mokymuose dažniausiai sutinkamos keturios stichijos – oras, vanduo, ugnis ir žemė. Neretai įvedamas ir penktasis, abstraktus, nematerialus elementas – erdvė, eteris, mintis.

Šiemet dienos centro „Aitvarai“ vaikams organizuota stovykla turėjo labai intriguojantį pavadinimą „IšLikimas“. Jos pagrindinis devizas buvo „Svarbus Kiekvienas“. Per 5 stichijas buvo gvildenama asmenybės, tautos, žmonijos, Žemės išlikimas. Daug dėmesio skirta dvasiniam bei fiziniam kiekvieno tobulėjimui, ekologijai, patriotiškumui, pilietiškumui.

Kiekvieną rytą vadovai pateikdavo įvadą į temą, t.y., informacinę-pramoginę media prezentaciją, kuriai stichijai bus skiriamas pagrindinis dėmesys.

Stovyklos metu vaikai plaukė baidarėmis Neries upe, keliavo pėsčiomis į „Vikingų kaimą“ Družuose, buvo organizuota aktyvi sporto diena, naktinis žygis su nuotykiais ir pasakų personažais.

Džiugu, kad drauge buvo šaunūs jaunieji vadovai, kurie kas vakarą dainuodavo prie laužo su vaikais, išmokė juos naujų dainų.

Vakarais prieš miegą vyresnieji vaikai (vadoviukai), skaitė pasakas mažiesiems. Visos stovyklos metu kiekvienas galėjo jausti Angelo sargo globą… Per 5 dienas vyko kūrybinės dirbtuvės, viktorina, linksmieji žaidimai.

Stovyklautojai smagiai leido laiką. Malonu išgirsti gerus vaikų atsiliepimus: „Patiko viskas, kas kūrė bendrystę – žygis, baidarės, pasakos, gražūs vaizdai, namelių šiluma, kompanija, skanus maistas, laužas gamta, grupelės susitikimai, visos veiklos, vaikų tolerancija, gražus vaikų priėmimas stovykloje, geraširdžiai vadovai, vadoviukų bei vadovų bendrystė, supratingumas“.

Atsidusti po sunkaus, bet malonaus darbo ir pagalvoji – buvo gerai…

Vaikų dienos centras Musninkuose „Aitvarai“ yra finansuojamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Širvintų rajono savivaldybės bei rėmėjų lėšomis. Taip pat norisi pabrėžti neįkainojamą nuoširdų ir geranorišką savanorių indėlį. Esame dėkingi visiems prisidedantiems prie vaikų svajonių išsipildymo, plėtojant ir gerinant dienos centro galimybes ir veiklas.

Daiva Drazdauskienė

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt

Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus info@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Kiti straipsniai:

IšLikimas – patyriminė-pažintinė stovykla

Baimės akys plačios: ar priekaištaujantys Škirpai nepradės juodinti ir Landsbergio?

Širvintų rajono tarybos posėdis. II dalis

Merė pasidžiaugė dideliu gyventojų susidomėjimu

Trispalvis pagarbos bėgimas

2018 m. mero ir Savivaldybės veiklos ataskaita bus tvirtinama kovo mėnesį

Širvintose – 14-oji respublikinės liaudies parodos „Aukso vainiko“ įteikimo ceremonija

LSDD frakcija įregistravo lengvatinį PVM tarifą maisto produktams – tai leistų realiai sumažinti kainas

Visuomenės informavimo etikos komisijos sprendimai

Gegužinė Širvintų kaime

Vasaros stovykla „Draugystės taku“

Meno mokyklą baigė 15 muzikų ir dailininkų

Karštas interviu: Prieš partijos steigimą apsišarvavusi tyla, Živilė Pinskuvienė prabilo

Kada šių dienų „profesionalai“ Gelvonų seniūniją grąžins Smėlių rajonui?

Kaimuose verda asfaltavimo darbai

Aktyvios veiklos receptas – didžiulis noras ir atsidavimas

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+