Širvintų rajone – penki protrūkiai

Širvintų pradinėje mokykloje vis dar registruojami du COVID-19 protrūkiai, bet atvejų skaičius per savaitę nuo 22 sumažėjo iki 7.

Oficialiais ketvirtadienį skelbtais duomenimis, Širvintų rajone COVID-19 sirgo 90 gyventojų (prieš savaitę – 106). Per visą laiką koronavirusas buvo nustatytas 2223 savivaldybės gyventojams, iš jų 86 mirė (du jų – trečiadienį), tačiau kaip pagrindinė mirties priežastis COVID-19 buvo įvardytas tik 39 susirgusiems rajono gyventojams. Per pastarąją savaitę rajone nuo šios ligos mirė 2 gyventojai, dar 2 mirusiems COVID-19 buvo diagnozuotas.

Per pastarąsias 14 dienų 100 tūkst. Lietuvos gyventojų vidutiniškai teko 919 susirgimų COVID-19 infekcija, Širvintų rajone šis statistinis rodiklis buvo kiek mažesnis – 825. Per savaitę rajone rodiklis smuktelėjo 134 susirgimais. Jų mūsų rajone per savaitę sumažėjo penktadaliu.

Širvintų rajone, ketvirtadienį skelbtais duomenimis, buvo registruoti 5 protrūkiai (27 atvejai), du jų – Širvintų pradinėje mokykloje (iš viso – 7 atvejai, prieš savaitę buvo 22). Po vieną protrūkį buvo „Atžalyno“ progimnazijoje (7 atvejai, prieš savaitę buvo 26), L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje (5 atvejai, prieš savaitę buvo 16) ir Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje (8 atvejai, prieš savaitę buvo 6).

Prieš savaitę rajone dar buvo 13 protrūkių, 76 atvejai.

Protrūkis – tai staigus užkrečiamųjų ligų išplitimas, apėmęs riboto skaičiaus žmonių grupę ir (ar) ribotą teritoriją, t. y. du ir daugiau tarpusavyje susiję ligos atvejai laiko ir vietos požiūriu.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite lapkričio 26 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

scroll to top
+