Zibalų darželyje vasaris buvo gražių švenčių mėnuo

Netrūksta gražių, prasmingų ir nuotaikingų renginių Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos Zibalų skyriuje. Darželio auklėtiniai mini ir valstybines, ir kalendorines šventes, atsakingai joms ruošiasi ir gražiai pažymi.

Vasario 15 dieną Zibalų skyriaus salė pražydo trispalvėmis vėliavėlėmis. Vaikai pasipuošė tautiniais aksesuarais ir šventiniais darbužėliais, kuriuos pasiuvo mokytojų padėjėja Aida Kisielienė. Taip paminėjome Valstybės atkūrimo dieną. Daug gražių eilių, dainų ir žodžių darželinukai skyrė Tėvynei Lietuvai. Tądien paleisti į viršų trispalviai balionai. O koks gimtadienis be vaišių? Vaikai vaišinosi trijų spalvų želė tortu.

O vasario 20 dieną darželinukai varė žiemą iš Zibalų skyriaus kiemo. Mums talkino Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos Zibalų filialo vyr. bibliotekininkė Rita Makauskienė. Ji vaikus pamokė gaminti kaukes. Šokdami bei dainuodami darželio kieme, vaikai varė žiemą, lauke skanavo blynų.

Džiaugiamės, kad Zibalų skyriaus darželinukų pagamintos Užgavėnių kaukės buvo eksponuojamos Anciūnuose vykusioje Zibalų seniūnijos kultūros dienų šventės parodoje „Šokinėjo velnias užsimovęs kelnes“.

Laima Čigienė
Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos Zibalų skyriaus ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite kovo 3 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (2 įvert.)
scroll to top