Tikimasi, kad grįš su tokiu pat trenksmu

Balandžio ir gegužės mėnesiais vyko jaunimo festivalis KULTŪROS RATAS. VšĮ „Grei kūrybiniai projektai“ ir Širvintų kultūros centras suteikė puikią galimybę Širvintų miesto ir rajono moksleiviams susipažinti su teatru ir įvairiomis jo formomis.

Festivalio metu skirtingoms amžiaus grupėms buvo vykdomos edukacijos ir suteikta galimybė pamatyti spektaklius nemokamai.

Su šokėja Dovile Binkauskaite vaikai ieškojo judesio laisvės ir mokėsi improvizuoti. Šeiko šokio teatras ruošė spektaklį „Nematomi“ apie super herojus ir jų galias.

Aktorius ir režisierius Aleksandras Špilevoj net dvi dienas dirbo su jaunimu workshop’uose: aktoriniai žaidimai „Scenos alchemija“ ir istorijų kūrimo edukacijoje „Drama Queen“. Šių edukacijų metu jaunimas galėjo bent kelioms valandoms pajausti, ką reiškia būti aktoriumi, kokie įgūdžiai yra reikalingi ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Abejingų nepaliko ir šio režisieriaus spektaklis „Neišmoktos pamokos“ ir įvykęs susitikimas po jo.

Festivalį užbaigė kūrybinės dirbtuvės, kurių metu 7-10 metų vaikai gamino lėlės, o virš 300 vaikų pasidžiaugė ir Vilniaus teatro „Lėlė“ spektakliu „Daktaras Dolitlis“.

Džiaugsmingai ir su trenksmu pasibaigęs festivalis KULTŪROS RATAS, tikimasi, grįš su tokiu pat trenksmu!

Festivalio organizatoriai: Širvintų rajono savivaldybės kultūros centras ir VšĮ „Grei kūrybiniai projektai“.

Festivalio rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba ir Širvintų rajono savivaldybė.

Festivalio informacinis rėmėjas: laikraštis „Širvintų kraštas“, interneto portalas www.sirvinta.net.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top