Seniūnijų kultūros dienų maratonas šokiais ir dainomis baigtas Šiauliuose

Šiaulių filialo vaikų ir jaunimo šokių kolektyvas „Šypsnis“.

Vasario paskutinio šeštadienio popietę Šiaulių filiale vyko Jauniūnų seniūnijos kultūros diena. Šio krašto saviveiklininkai paruošė šventinį koncertą „Tarp žemės ir dangaus“, kuriam scenarijų parašė ir scenografiją parengė filialo vadovė Erika Svirskienė.

Scenoje įkomponuotas oro balionas leido atsiplėšti nuo žemės, patirti muzikinį dangaus platybių svaigulį ir pajusti, kaip tiksi žemės laikrodis. Žiūrovus džiugino tautodailininkės Aldonos Vasiukevičienės tapybos darbų paroda. Kruopštumu ir nuoširdumu dvelkiantys kūrybiniai darbai sukūrė jaukumo jausmą ir ramią aplinką, skleidė šilumą, kėlė estetinį pasigėrėjimą.

Plojimai dainininkams, šokėjams ir muzikantams netilo iki tol, kol išseko paskutinis programos numeris, o jų buvo net trylika. Paskutiniai pasirodė Erikos Svirskienės vadovaujami šokėjai, savo šokiu sukūrę jūrą, ir Silvija Kasparaitė su daina „Tarp žemės ir dangaus“.

Saviveiklininkus sveikina seniūnas Sigitas Bankauskas.

Širvintų rajono seniūnijų kultūros dienų maratonas, besitęsęs tris žavius šeštadienius, baigėsi. Patirti malonūs įspūdžiai išliks ilgam. Geriausiai pasirodę saviveiklinio meno kolektyvai koncertuos baigiamajame renginyje – Kovo 11-osios minėjime – Širvintose.

Romas Zibalas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite kovo 1 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (3 įvert.)
scroll to top