Musninkuose – dėmesys Vytauto Kernagio kūrybai

Merės Živilės Pinskuvienės dovana garbiam svečiui Vytautui Kernagiui jaunesniajam.

Merės Živilės Pinskuvienės dovana garbiam svečiui Vytautui Kernagiui jaunesniajam.

„Novatoriška“, – taip vienu žodžiu galima apibūdinti vasario 15-osios vakarą Širvintų kultūros centro Musninkų filiale vykusį Musninkų seniūnijos kultūros dienos koncertą „Nes nežinojau, kad tu nežinai“. Renginio scenarijaus autorė bei režisierė Dalia Kiaulevičiūtė pasistengė, kad ir dainos, ir parinkti žodžiai, ir filmuota medžiaga, ir scenografija, ir nuotraukų paroda būtų susieta su Vytauto Kernagio gyvenimu, kūryba bei asmenybės bruožais. 

Dainas pagal Vytauto Kernagio kūrybą dainavo Vileikiškių filialo ansamblis „Vingiorykštė“ bei solistė Jolanta Gatelytė (vadovė Audronė Burakovienė), solistas Tadas Imbrasas, Musninkų filialo liaudiškos muzikos kapela (vadovas Zigmantas Mikolajūnas), Dalios Kiaulevičiūtės ir Aušros Urbanavičienės duetas (vadovė Dalia Kiaulevičiūtė), šoko Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos šokių kolektyvas „Kadagėlis“ (vadovė Daiva Balandienė).

Penktadienio vakarą Musninkuose netrūko ir siurprizų: su Vytauto Kernagio dainomis debiutavo Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos mokytojų ansamblis ir solistas Stasys Gelažauskas (vadovė Asta Jurkevičienė), Alfonso Petrulio gimnazijos jaunimo grupė (vadovė Asta Jurkevičienė) bei Musninkų miestelio jaunimo grupė „Kaskart vis kitaip“.

Koncerto finalas – Musninkų ir Vileikiškių saviveiklininkų atlikta daina „Baltas paukštis“, sulaukusi audringų koncerto žiūrovų aplodismentų. Ir lyriškai, ir svajingai, ir intelektualiai Musninkų seniūnijos saviveiklininkai apžvelgė Vytauto Kernagio biografiją ir kūrybą. Koncerto dalyvius labai nustebino į šventę atvykęs Vytauto Kernagio sūnus Vytautas. Jis pasakė jautrią kalbą, padėkojo koncerto režisierei Daliai Kiaulevičiūtei ir visiems Musninkų krašto žmonėms, pasidžiaugė, jog jo tėvo dainos gyvos.

Penktadienio vakarą Musninkuose visiems užteko teigiamų emocijų, geros nuotaikos, draugiškų pašnekesių, buvo daug sveikinimų, padėkų ir dovanų. Musninkų filialo vadovė Dalia Kiaulevičiūtė padėkos žodžius išsakė saviveiklininkams ir jų vadovams, Musninkų bendruomenės pirmininkė Jadvyga Kielienė ir Juodonių seniūnaitė Violeta Naraškevičienė dėkojo kolektyvų vadovams ir solistams, seniūnijų kultūros dienų vertinimo komisija negailėjo pagyrimo žodžių scenos entuziastams, rajono merė Živilė Pinskuvienė įteikė padėkas saviveiklininkams, jų vadovams bei garbiam svečiui Vytautui Kernagiui jaunesniajam.

Vertinimo komisijos informacija

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Gegužės 18 d. Kernavėje – Muziejų naktis

Violončelės muzika pakerėjo…

Darželinukų džiaugsmai

Septintą kartą Širvintas aplankė „Sėkmės paukštė“

Stebuklinga Mamos skarelė…

Auginame Lietuvos piliečius

Susitikimas su žurnaliste Rūta Janutiene ir naujausios jos knygos „Ir saugok mus nuo piktojo…“ pristatymas

Kas domina „guglinėtojus“?

Kviečiame kurti smagius lauko žaidimus ir dalyvauti konkurse

Fotografijų parodos „Šeinius + Scheynius“ atidarymas

Igno Šeiniaus ir jo proanūkės fotografiniai talentai – Širvintose

Ypatinga popietė Čiobiškyje

Profesinio meistriškumo pamokos Širvintų meno mokykloje

Skaitovus Švenčionyse lydėjo sėkmė

Širvintose atidarytas vaikų universitetas

Zibaluose išgirstas jaunų šeimų balsas

Užgavėnės Širvintų lopšelyje-darželyje „Boružėlė“

Vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos atlikėjų šventė „Patrepsėlis“

Vijo vijo ir išvijo…

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos