Musninkams – 460, o Musninkų Šv. Trejybės bažnyčiai – 160!

Didžiausia šventės puošmena – mažieji musninkiečiai.

Rugpjūčio 8 d. šias ypatingas sukaktis paminėti, pasidžiaugti savo nuostabiu miesteliu gausiai susirinko ne tik dabar Musninkuose gyvenantys, bet ir iš čia kilę bei užaugę žmonės, kaimynai, gausus būrys svečių.

Seimo nario Jono Pinskaus padėka Musninkų krašto bendruomenės „Spindulys“ pirmininkui Alvydui Roliui.

Šventinę dieną pradėjome senojoje Musninkų varpinėje, kur vyko mūsų kraštiečio rašytojo Viktoro Brazausko 80-ųjų metinių minėjimas „Po Dievo padu“.

Šv. Mišias už Musninkų parapijiečius, kraštiečius ir geradarius aukojo Kaišiadorių vyskupo generalinis vikaras, Jiezno klebonas Rolandas Bičkauskas. Jose drauge su dabar tarnaujančiu klebonu Mariumi Talučiu dalyvavo ir 18 metų Musninkų parapijoje dirbęs kunigas Virgilijus Balnys.

Po Šv. Mišių Šv. Trejybės bažnyčioje gausus būrys šventės dalyvių, kurių suskaičiavome per 300, rinkomės miestelio aikštėje.

Lietuvos Respublikos Seimo nario Jono Pinskaus pasakyti žodžiai apie mūsų miestelio bendruomenių aktyvumą ir norą susivienyti bei kartu nuveikti kažką gražaus, jo įteiktos padėkos abiejų bendruomenių pirmininkams Jadvygai Kielienei ir Alvydui Roliui, seniūnei Birutei Jankauskienei, buvo sutikti garsiais plojimais.

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė taip pat džiaugėsi, kad šiandien Musninkų krašto žmonės, vertindami istorinį paveldą, yra aktyvūs, patriotiški, kupini idėjų ir prasmingos veiklos.

Po iškilmingosios renginio dalies iki pat vakaro vyko nuotaikingas koncertas.

Musninkų kaimo bendruomenė
Nuotraukos Širvintų r. savivaldybės

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 13 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+