Kūrybiškumą skatinantis renginys su iliustratore Agne Nananai

Švenčiant Tarptautinę vaikų knygos dieną, Širvintų Igno Šeiniaus viešojoje bibliotekoje vyko Kūrybinės atvirukų dirbtuvės, įkvėptos Agnės Nananai iliustruotų knygų. Renginyje dalyvavo Širvintų pradinės mokyklos 3a klasės mokiniai (mokytoja Aušra Lebedevienė) ir mamos su vaikučiais.

Agnė Nananai (Kananaitienė) – grafikė, tekstų ir knygų iliustruotoja, iliustravusi 18 knygų vaikams. 2021 m. LR Kultūros ministerijos diplomu už „Gražiausią 2020 metų knygą vaikams“ apdovanota E. Daciūtės knyga „Paslapčiausia Paslaptis“. 2021 m. M. Marcinkevičiu knygos „Kaip Pelėdžiukas iš namų pabėgo“ iliustracijos atrinktos į Tarptautinę iliustracijų parodą Sharjan Knygų mugėje (JAE) ir apdovanotos diplomu, medaliu, įtraukta į katalogą.

Iliustratorė kalbėjo, kaip svarbu dalyvauti Tarptautinėse knygų mugėse, pristatė vaikams savo iliustruotas knygas, atsakė, kokia atlikimo technika buvo iliustruotas vienas ar kitas tekstas.

Agnė Nananai parodė savo mėlynąją eskizų knygutę: vaikai galėjo paspėlioti, kas ten pavaizduota.

Užsiėmimas organizuotas vykdant projektą „Kūrybiniai užsiėmimai: susidomėjimas gimsta dalyvaujant“. Jį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Širvintų rajono savivaldybė.

Vyresn. bibliotekininkė Lolita Pliukštienė

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite balandžio 8 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top