Ketvirtadienio kinas Širvintų kultūros centre – „Svajoklis Budis 2“ ir „Sinefilija“

SVAJOKLIS BUDIS 2 (ROCK DOG 2)

Animacija. 90 min. Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Roko muziką dievinantis šunelis Budis kartu su savo bičiuliais įkuria grupę ir tampa tikrais savo kaimelio numylėtiniais. Gitaros iš rankų nepaleidžiantis Budis mėgaujasi kiekviena gyvenimo akimirka, nors kartais pasvajoja, jog būtų gerai sulaukti ir dar didesnio žinomumo – galbūt ne tik savo kaimelyje.

Lyg tyčia, vieną dieną Budžio grupę išgirsta įtakingas muzikos prodiuseris Langas. Jis iš karto suvokia, kad Budis gali tapti įžymus ir pasiūlo jam bendrą koncertą su viena iš savo prodiusuojamų žvaigždžių – žavia lapute Fokse. Negalėdamas patikėti savo sėkme, Budis visa galva pasineria į naują nuotykį.

SINEFILIJA

2021 m. Komedija. Lietuva. Režisierius: Algimantas Puipa. 1 val. 51 min. Žiūrovams nuo 16 metų.

Po dviejų metų pertraukos į didžiuosius kino ekranus grįžta vienas žinomiausių režisierių Lietuvoje – Algimantas Puipa. Šį kartą išvysime visai kitokį režisieriaus braižą – jaunatvišką, provokuojantį, ekstremalų, kupiną aštrių dialogų, humoro ir netikėtų situacijų. „Į šį filmą sudėjau visą savo 40 – ties metų darbo patirtį“, – prisipažįsta kino kūrėjas. Pasitelkęs rašytojo Tomo Šinkariuko apsakymus, režisierius kuria realistinį – siurrealistinį reginį ir su švelnia ironija demaskuoja kino iliuziją.

Intensyvaus veiksmo juodojo humoro komedija papasakos devynias tarpusavyje susijusias istorijas, kurių centre jaunas aktorius Rolandas, laviruojantis ties absurdo riba, į kurią vaikiną įtraukia netikėtos pažintys. Atsitiktinis susitikimas su „pačiuožusiais“ Teodoru ir Gabija įsuka Rolandą į „stogą raunančių“ įvykių sūkurį, iš kurių išeiti nebeįmanoma.

Vaidina: Juozas Budraitis („Niekas nenorėjo mirti“, „Sodybų tuštėjimo metas“), Lukas Malinauskas („Šventasis“), Mantas Zemleckas („Pelėdų kalnas“), Vesta Šumilovaitė – Tertelienė („(Ne) Eilinė moters istorija“), Jūratė Onaitytė („Moteris ir keturi jos vyrai“, „Vaikai iš „Amerikos“ viešbučio“), Valentinas Masalskis („Dievų miškas“), Aleksas Kazanavičius („Nuodėmės užkalbėjimas“, „Pelėdų kalnas“, „Izaokas“, „Nova Lituania“), Vytautas Anužis („Diringas“), Kostas Smoriginas („Bilietas iki Tadž Machalo“, „Elzė iš Gilijos“), Vytautas Kaniušonis („Lošėjas“, „Lietuviški svingeriai“) ir kt.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top