Gatvės muzikos diena Širvintose

Liepos 17 d. vyko gatvės muzikos diena „Gimė garsas“. Vilniuje į gatves muzikantai išeina 15-tą kartą. Širvintose tai pirmoji Gatvės muzikos diena, kurią bendraudama su šio projekto koordinatoriais organizavo Širvintų meno mokykla. Širvintų miestas ir kavinė „Terasa“ buvo pažymėti visos Lietuvos gatvės muzikos dienos žemėlapyje, kaip viena iš stotelių, kurioje galima išgirsti muzikuojančius žmones.

Gatvės muzikos dieną pradėjo Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro grupė „Inventum“ (vadovas Gžegožas Pileckas). Beje, šioje grupėje groja ir Širvintų meno mokyklos mokinė Dorotėja Počepovič. Į Širvintas muzikantai atskubėjo iš Vilniaus, kur jau buvo atlikę savo koncertinę programą vienoje iš Vilniaus gatvės muzikos dienos stotelių.

Vėliau savo muzikavimu klausytojus džiugino Širvintų meno mokyklos bendruomenė. Improvizuotoje scenoje vieni kitus keitė Meno mokyklos mokiniai, esami ir būsimi šios mokyklos mokytojai. Dainavo mokiniai Austėja Šimkutė, Mantas Stankevičius, mokytoja Jūratė Kuncienė, NVŠ programos „Gitaristų grupelė“ merginos, vadovaujamos mokytojo Arvydo Golco. Savo kūrybos kūrinius grojo Aistė Kiškūnaitė. Smagia nuotaika klausytojus užkrėtė akordeonistas Titas Mizgaitis ir jo mokytoja Aušra Jutelienė. Grojo mokytojos Ilona Berdikšlienė, Julija Jadzevičienė, Jurgita Voskanienė, Aušrinė Ulinskaitė, mokytojas Gintaras Kamsiukas.

Širvintų meno mokyklos informacija

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite liepos 30 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+