Čiobiškio seniūnijos kultūros diena papuošta poeto Pauliaus Širvio žodžiais

Čiobiškio kultūros diena neįsivaizduojama be šeimininkų - Lapelių kaimo bendruomenės šokių kolektyvo „Desso“ pasirodymo.
Lapelių kaimo bendruomenės šokių kolektyvo „Desso“ vadovės Erikos Svirskienės paruoštas šokis „Aleliuja“.

Vasario 15-osios vidurdienį Lapelių kaimo bendruomenės namuose vyko Čiobiškio seniūnijos kultūros diena. Saviveiklinio meno entuziastai parengė meninę kompoziciją „Ilgesys – ta giesmė“, skirtą poeto Pauliaus Širvio 100-osioms gimimo metinėms paminėti.

Gausiai salėje susirinkę žiūrovai negailėjo aplodismentų

Idėjų ir kruopštumo nestokojanti Čiobiškio filialo vadovė Vida Dambrauskienė pasistengė, kad ir scenarijaus žodžiai, ir parinktos eilės, ir koncertiniai numeriai, ir vaizdinė medžiaga būtų susiję su poeto Pauliaus Širvio kūryba, gyvenimu, asmenybės bruožais, lankytomis vietomis. Čiobiškio seniūnijos kultūros dienos renginyje skambėjusiose dainose ir eilėse dažnai minimi beržo, klevo, gluosnio, žvaigždžių, kelio, žuvėdros, jūros įvaizdžiai ragino žiūrovą mintimis keliauti į neaprėpiamas erdves ir pajusti svajingą bei ilgesingą talentingo poeto žodį.

Lapelėse koncertavo Čiobiškio filialo folkloro ansamblis „Liepelė“ (vadovė Vida Dambrauskienė), moterų vokalinis ansamblis „Lyra“ (vadovė Inga Strakauskienė), liaudiškos muzikos kapela drauge su Gintare Jakštiene ir Kęstučiu Krikštaponiu (vadovė Vida Dambrauskienė), šoko Lapelių kaimo bendruomenės šokių kolektyvo „Desso“ jaunimo ir vaikų grupė (vadovė Erika Svirskienė). Poeto Pauliaus Širvio eiles skaitė Lionginas Juzėnas ir Almantas Piškinas.

Gausiai salėje susirinkę žiūrovai negailėjo aplodismentų. Po koncerto kolektyvų vadovai ir scenos entuziastai buvo įvertinti pagyrimo ir padėkos žodžiais, gėlių žiedais ir dovanomis. Gražius žodžius saviveiklininkams išsakė rajono merė Živilė Pinskuvienė, vertinimo komisija, l. e. Čiobiškio seniūno pareigas Lionginas Juzėnas, Lapelių bendruomenės atstovai Daiva ir Dainius Drazdauskai.

Liaudiškos muzikos kapela
Liaudiškos muzikos kapela (vadovė Vida Dambrauskienė).
Viduryje - merė Živilė Pinskuvienė.
Žiūrovai turėjo galimybę pajusti svajingą ir ilgesingą poeto Pauliaus Širvio žodį.
Čiobiškio kultūros diena nuvilnijo „Lyros“ balsais...
Moterų vokalinis ansamblis „Lyra“ (vadovė Inga Strakauskienė).
P. Širvio eiles skaito L. Juzėnas.
Čiobiškio filialo folkloro ansamblis „Liepelė“ (vadovė Vida Dambrauskienė). Lionginas Juzėnas (centre) skaito poeto Pauliaus Širvio eiles.
Čiobiškio kultūros diena ilgam įstrigs lyriškais P. Širvio posmais, kuriuos skaitė A. Piškinas.
Skaitovas Almantas Piškinas.

Čiobiškio seniūnijos kultūros diena papuošta kūrėjų darbų paroda

Koncertų salėje įsitaisiusių kraštiečių ir svečių dėmesį traukė sumaniai paruošta scenografija ir tapybos darbų paroda – tai Lapelių bibliotekininkės Janės Stravinskienės kruopštus darbas. Parodoje eksponuoti Janės Stravinskienės, Henriko Plaščiausko, Janovič, Luko Arbočiaus, Odetos Kanopkaitės, Luko Lisausko, Kristinos Dulaitytės darbai.

Romas Zibalas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys
Lauros Jakutytės nuotraukos

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (4 įvert.)
scroll to top
+