Susipažinkite su Jaunimo reikalų tarybos nariais

Širvintų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos jaunimo atstovai su Jaunimo reikalų koordinatore Gintare Lipske.

Širvintų rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba padeda įgyvendinti Savivaldybės funkcijas jaunimo politikos įgyvendinimo srityse, koordinuoja jaunimo politikos įgyvendinimą, užtikrina jaunų žmonių dalyvavimą sprendžiant jiems aktualius klausimus, stiprina bendradarbiavimą tarp savivaldybės institucijų ar įstaigų ir jaunimo bei su jaunimu dirbančių organizacijų.

Širvintų rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba sudaryta pariteto principu: iš Savivaldybės tarybos ir Administracijos narių – 5, jaunimo atstovų – 5 nariai.

Susipažinkime!

Simas Buinickas: „Su jaunimu sieja bendri projektai nuo mokyklos laikų. Šiuo metu esu Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys, Apskritojo stalo pirmininkas, UAB „BALTIC FILTER“ gamybos vadovas, MB „TUDUMUDU“ generalinis direktorius. Taip pat esu numizmatas, domiuosi akcijomis bei sveika gyvensena: mėgstu bėgti ir visai netyčia tapau „ruoniu“ – maudausi žiemą eketėje. Atstovauju jaunimui, nes turiu darbo su jaunimu patirties, nuolat bendrauju su jaunais žmonėmis ir suprantu šių dienų jų problemas“.

Egidijus Dragūnaitis: „Esu Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys. Mėgstu aktyvią veiklą, spontaniškumą, iššūkius. Jaunimas – mūsų ateitis, tad gal vienas kitas patarimas padės abiem pusėms. Auginu dukrą, todėl labai noriu, kad ji gyventų saugioje, pagarbioje aplinkoje. Man labai rūpi, kuo gyvena jauni žmonės, su kokiais rūpesčiais susiduria. Noriu būti jaunimo draugas ir dalintis savo patirtimi“.

Širvintų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis.
Širvintų ir Švenčionių jaunimo reikalų tarybos.

Živilė Jankauskaitė-Turkmen: „Esu labai laiminga turėdama galimybę kiekvieną dieną dirbti Širvintų atvirajame jaunimo centre. Tai ne tik mano darbas, bet ir aistra. Europos savanorių tarnybos programoje esu įgijusi daugybę įgūdžių, kuriuos dabar su entuziazmu taikau savo darbe. Organizuoju įvairias veiklas, prisidedu prie tarptautinių jaunimo projektų kūrimo, matau, kaip svarbu skatinti jauną žmogų augti ir plėtoti savo potencialą. Nuo 2023 metų tapau Širvintų rajono savivaldybės tarybos nare. Tai didelė atsakomybė ir garbė. Jaučiu įsipareigojimą jaunimo bendruomenei ir tai mane įkvepia kiekvieną dieną. Esu įsitikinusi, kad visi kartu galime kurti stiprų ryšį tarp kaimynų, jaunimo, skirtingų socialinių grupių, skatinti tvarų vystymąsi ir kartu padaryti Širvintas dar nuostabesne vieta gyventi“.

Rugilė Jurevičiūtė: „Man 17 metų. Esu Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokinė ir Širvintų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkė. Mokausi 11 klasėje. Laisvalaikiu mėgstu skaityti, domiuosi istorija: nuo senovės iki pat šių dienų. Savanoriauju Širvintų rajono savivaldybės administracijoje. Savanorystės metu rengiu ir padedu organizuoti įvairius renginius jaunimui. Vienas iš tokių – neseniai surengtas psichotropinių medžiagų prevencinis protmūšis, kurio klausimus pati kūriau ir renginį vedžiau mūsų rajono mokyklose. Noriu, kad jaunimas būtų ne tik išgirstas, bet ir išklausytas, kad jo pasiūlymai ir norai sulauktų dėmesio“.

Kornelija Juškevičiūtė-Klimienė: „Esu Širvintų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vyriausioji specialistė. Jaunimo organizacijos, darbas su jaunimu, projektai, renginiai, tarpinstitucinis bendradarbiavimas lydėjo mane 10 metų, todėl jaunimo politika man artima ir įdomi, o sukaupta patirtimi noriu dalintis su kitais. Būdama Jaunimo reikalų tarybos narė, tikiuosi įdiegti naujovių, atstovauti jauno žmogaus interesams ir pateisinti lūkesčius. Labai didžiuojuosi jaunimu: jie veržlūs, talentingi, kūrybingi, o svarbiausia – turi savo nuomonę ir daug gražių įdėjų“.

Adrijus Markevičius: „Esu Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos mokinių tarybos pirmininkas, abiturientas. Manau, kad atsakomybė, komunikabilumas ir pasirengimas visada ištiesti pagalbos ranką – yra mano stipriosios savybės. Atstovauju jaunimui, nes gerai žinau, kokios problemos yra aktualios ir noriu pasiūlyti savo perspektyvą, kaip tas problemas galima spręsti“.

Kristupas Mikučionis: „Esu Širvintų r. Gelvonų gimnazijos mokinių tarybos narys. Dažnai dalyvauju įvairiuose užsiėmimuose bei projektuose, vaidinu spektakliuose. Atstovauju jaunimo balsui, nes man rūpi mano bendraamžių nuomonė ir noriu, kad ji turėtų balsą sprendžiant svarbius klausimus“.

Janina Pažusienė: „Esu antrai kadencijai išrinkta Širvintų rajono savivaldybės tarybos narė, Jaunimo reikalų tarybos narė, Vilniaus regiono plėtros tarybos kolegijos narė. Dirbu Gamtos tyrimų centro mokslo darbuotoja. Vykdomų mokslinių tyrimų sritys – genetinė toksikologija, ekotoksikologija. Vadovauju pirmos ir antros pakopų studentų baigiamiesiems darbams. Kviečiu jaunimą drąsiai ir atvirai kreiptis dėl iškilusių iššūkių ir problemų, teikti pasiūlymus bei iniciatyvas. Sprendimų ieškosime drauge!“.

Greta Ščerbakovaitė: „Esu Širvintų r. Gelvonų gimnazijos mokinių tarybos narė. Man patinka dalyvauti įvairiuose renginiuose, vaidinti spektakliuose. Aš atstovauju jaunimui, nes tikiu, kad jo nuomonė ir idėjos yra svarbios ir turi būti žinomos“.

Eimantas Šumila: „Esu Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokinių tarybos narys. Laisvalaikį leidžiu žaisdamas krepšinį, strateginius žaidimus. Vedu šachmatų klubą mokykloje. Mėgstu leisti laiką su savo mylimais žmonėmis. Noriu pagerinti kasdieninį jaunimo gyvenimą“.

JRT inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top