Širvintiškiai – tolimuose Azoruose

Kovo 29 d. jaunimas iš Širvintų išvyko dalyvauti į savaitės trukmės Erasmus+ projektą pavadinimu „Colors of the same puzzle“, kuris vyko Azorų salose, Ponta Delgada mieste.

Projekte dalyvavo jaunimas nuo 13 iki 30 m. iš Lietuvos, Rumunijos, Turkijos bei Portugalijos. Vyko edukacinės veiklos per neformalaus ugdymo metodus. Projekto tikslas buvo supažindinti jaunuolius su migracijos, pabėgelių problemomis, ugdyti tolerancijos ir pagarbos kitoms kultūos jausmą.

Projekto veiklas fasilitavo Živilė Jankauskaitė-Turkmen iš Širvintų sporto centro atviros jaunimo erdvės ir turkas Serdar Osman Dobur iš IYACA nevyriausybinės organizacijos. Jaunimas taip pat iniciavo daug veiklų, kuriose aktyviai kvietė dalyvauti savo bendraamžius.

Jaunuolių teigimu, ilga kelionė nesugadino įspūdžių, nors ir labai išvargino. Projektas paskatino imtis iniciatyvumo, dalyvauti savanoriškoje veikloje bei ieškoti galimybės surengti Erasmus+ projektą Širvintų rajone.

Lietuvių komandą sudarė jaunimo užimtumo specialistė Agnė Žamblauskė, Lukas, Nojus, Osvaldas, Aurėja, Miglė, Ieva ir Elzė. Šį mėnesį jaunimas pristatys savo patirtis savo mokyklose ir Širvintų atviroje jaunimo erdvėje.

ŠAJE inf.
Agnės Žamblauskės nuotr.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite balandžio 8 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top