KĄ GALI PAPASAKOTI TARO KORTOS?

Nuo neatmenamų laikų žmonių smalsumas ragina nors akies krašteliu žvilgtelėti į savo ateitį. Tam buvo ir tebėra naudojami įvairūs būrimo būdai. Buriama iš kavos tirščių, buriama pasitelkus į pagalbą net gana pavojingus spiritizmo seansus. Tarp pačių nekalčiausių būrimų, tai būrimas kortomis. Būrimui naudojamos ne tik įprastinės, bet ir taro kortos.

Kada žmonės dažniausiai šaukiasi būrėjų pagalbos ir koks būrimas yra populiariausias?

Kartais pas būrėją apsilankoma dėl paprasto jaunatviško smalsumo, kai esame iki ausų įsivėlę į smagiai besisukančius gyvenimo verpetus. O vyresnio amžiaus sulaukę žmonės būrimo paslaugų ima ieškoti tada, kai susiduria su rimtais gyvenimo sunkumais arba kai kyla tokie nesklandumai, su kuriais asmuo nesugeba susitvarkyti.

Populiariausia tokios paslaugos rūšis – tai būrimas taro kortomis. Šis būrimas yra žinomas jau nuo viduramžių ir naudojamas iki šiol. Taip tikriausiai yra todėl, kad kiekviena taro korta yra ypatinga savo individualiu įvaizdžiu ir jame įkūnytu simboliu.

Kas sudaro taro kortas?

Įprastai taro kortų kaladę sudaro 78 specialias reikšmes turinčios kortos. Jos yra skirstomos į dvi rūšis – Didžiuosius ir Mažuosius Arkanus. 22 kaladės kortos vadinamos Didžiaisiais Arkanais. Jos siūlo ieškoti būdų, kaip apeiti laukiantį nepageidaujamą reiškinį arba mėginti su juo susitaikyti ir nemėginti jo visiškai išvengti.

Likusios kaladės kortos vadinamos Mažaisiais Arkanais. Jos vaizduoja vidinę žmogaus psichikos veiklą bei simbolizuoja galimas įtakas ir nutikimus, kurie formuoja kasdieninį gyvenimą.

Kokiu tikslu yra naudojamos taro kortos?

Būrimo taro kortomis tikslas nėra pranašauti ateitį. Jos yra naudojamos tam, kad praskaidrintų situaciją ir pateiktų galimus jos sprendimus. Šių kortų skaitymas padeda perkelti asmens turimą energiją į problemos sprendimą, kad būtų išvengta klaidžiojimo nežinioje.

Trumpai tariant, šios kortos yra tarsi knyga su paveikslėliais, kuri padeda įsivaizduoti savo gyvenimą. Jos yra labai patogi priemonė, padedanti žmogui pamatyti tai, kas kartais jam yra sunkiai suvokiama. Jų dėka žmogus gali tiksliau suvokti situaciją, į kurią jis pateko ir nuspręsti, kaip iš jos sėkmingiau išsikapanoti.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top