Kaip mokėti už elektrą be knygelės?

Daug kas yra įpratę arba išmoko už elektrą mokėti kasose, o rodmenis nuo skaitliuko užsirašinėti į knygelę. Tai – tradicinis ir vis dar veiksmingas, bet toli gražu nebe pats patogiausias būdas atsiskaityti už elektros energiją ar kitas komunalines paslaugas. Dabartinės technologijos supaprastina jūsų kasdienes užduotis ir leidžia taupyti laiką. Mokėjimas už elektrą įmanomas dar patogiau ir paprasčiau. Nereikia ir jokių knygelių.

Ar mokant už elektrą vis dar reikalinga popierinė knygelė?

Seniau knygelės buvo reikalingos ir labai naudingos visiems vartotojams, kurie mokėdavo už elektrą. Į knygelę galima buvo rašyti skaitliuko rodmenis ir pagal tai būdavo apskaičiuojamas suvartojimas ir mokėtina suma. Tačiau tam reikėdavo turėti knygelę, ją nuosekliai pildyti, o apie rodmenis informuoti kasoje ir apmokėti paruoštą sąskaitą. Atsiradus internetinėms technologijoms ir nuotolinei apskaitai, atsiskaitymas pasidarė daug patogesnis.

Dabar galima prisijungti prie tiekėjo savitarnos sistemos ir ten deklaruoti rodmenis bei atlikti mokėjimus. Na, o jeigu turite išmaniuosius skaitiklius, apie deklaravimą net nebūtina sukti galvos. Informacija atsinaujina automatiškai ir sąskaita sugeneruojama. Ją belieka tik pasitikrinti ir apmokėti arba palikti apmokėjimą automatiniams nuskaitymams savo interneto banke.

Paprastas atsiskaitymas internetu

Atsiskaitymas internetu išsprendžia visas problemas, kurias sukurdavo senas mokėjimo būdas su knygele. Visų pirma, nebereikia jokios knygelės. Duomenys kaupiami skaitmeninėje erdvėje. Čia galite iš karto matyti konkretaus laikotarpio suvartojimo ataskaitą bei nebeprivalote tiksliai atskaičiuoti kilovatvalandžių skirtumo rankiniu būdu.

Antras pliusas – nereikia niekur fiziškai eiti ar laukti eilėse. Kadangi dauguma vartotojų sąskaitas apmokėdavo einamojo mėnesio gale arba sekančio mėnesio pirmomis dienomis mokėdavo už praėjusį mėnesį, tuo metu parduotuvėse ar, pavyzdžiui, pašte susidarydavo eilės. Tada reikia gaišti laiką, laukti, planuoti nuvykimą. Dabar jokių eilių nėra. Sau patogiu metu – po darbo, laukdami, kol atvės arbatos puodelis arba keliaudami autobusu galite apmokėti sąskaitas už elektrą tiesiog per telefoną, per programėlę ar internetu. Tai trunka vos kelias minutes (ar net mažiau), o įprastas mokėjimas kasoje, su pasiruošimu, nuvykimu, atsiskaitymu ir parvykimu pareikalaus bent pusvalandžio.

Papildomos naudos šiuolaikiniam vartotojui

Dabartinėje situacijoje, už elektros energiją mokantys vartotojai gali gauti ir dar daugiau naudų, kurios tarsi ranka pasiekiamos. Jeigu turite saulės elektrinę ir išmanią elektros apskaitą, jūs galite net realiu laiku stebėti savo sistemos generuojamą energiją, matyti istorinius duomenis bei stebėti, kas suvartoja daugiausiai energijos, kada yra geriausias laikas kaupti ir ne tik.

Internetu taip pat lengva sudaryti sutartį bei žinoti net ir preliminarias išlaidas už elektros energiją dar prieš pasirenkant planą. Skaičiuoklės parodys, kiek kainuotų elektra mėnesiui, jeigu turėtumėte vieną ar kitą planą, tad jūs iškart matysite, kas apsimoka labiausiai. Jeigu matote geresnes sąlygas pas kitą tiekėją, taip pat galite viską palyginti ir pereiti ten, kur kaina, terminai ar privalumai labiau atitinka lūkesčius. Sutartis sudarinėti galima internetu.

Norite sužinoti daugiau apie geriausią elektros energijos tiekimo kainą jūsų namams? Užsukite į https://www.elektrum.lt/lt/namams/elektra, užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4 (1 įvert.)

1 Atsakymas į "Kaip mokėti už elektrą be knygelės?"

  1. prima aprilio parašė:

    Aš tai nepasitikiu teknalogijomis ir ranak raašau.

Comments are closed.

scroll to top