Virš Kernavės susidūrė ir susižalojo du parasparnininkai

Kovo 27 – balandžio 2 d. įvykių suvestinė, parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius

Per savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai, iš jų 3 – dėl vagystės. Sulaikytas 1 asmuo.

Kovo 30 d. užregistruotas 1998 m. gim. vyriškio pareiškimas, kad kovo 29-30 d. buvo apvogtas ir apgadintas jo automobilis, kuris stovėjo gyvenamojo namo kieme. Dėl vagystės nukentėjusiajam padaryta 10 000 eurų turtinė žala.

Anot Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato skelbiamos informacijos, vagystė buvo pastebėta kovo 30-osios rytą Širvintų sen. Družų k. Išdaužius automobilio BMW 318I priekinių durelių lango stiklą, pavogti priekiniai ir galiniai žibintai, galinio vaizdo veidrodėliai, daugiafunkcinis vairas, multimedija, prietaisų skydelis, oro pagalvės.

Vilniaus vyriausiasis policijos komisariatas praneša ir apie balandžio 1 d. įvykį Kernavėje, kai apie 13.26 val. ore susidūrus dviems parasparniams ant žemės nukrito ir susižalojo abiejų skraidyklių valdytojai: 1953 m. ir 1986 m. gimę vyrai. Jie paguldyti į Vilniaus ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 139 str. 1 d. – nesunkaus sveikatos sutrikdymo dėl neatsargumo.

Parengta pagal policijos pranešimus

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite balandžio 5 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

scroll to top