Vairuotojas sveikas, o apie keleivius to nepasakysi

Rugsėjo 27-30 dienos

Per šias dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 4 asmenys. Ketvirtadienį dėl to, kad girtas pasirodė Jaunimo gatvėje, į Komisariatą buvo pristatytas 1968 metais gimęs širvintiškis R.V, o dėl viešosios tvarkos pažeidimo – 1995 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas V.I. Kaip informuoja Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, tos dienos rytą, apie 8 val., Širvintose, Plento gatvėje esančios parduotuvės kieme, tarp jaunuolių kilo konfliktas. Jo metu V.I. sumušė bendraamžį E.B., kuris dėl galvos traumos paguldytas į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę. V.I. po apklausos paleistas.

Šeštadienį prie Kalnalaukio gatvės 26-ojo namo girtas pasirodė nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis V.V., gimęs 1964 metais, o 1958 metais gimusi rajono gyventoja J.S. girta gulėjo Družuose.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 18 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų, tarp jų – 2 neblaivius vairuotojus: šeštadienį Kielių kaime dviratį neblaivus vairavo 1968 metais gimęs rajono gyventojas J.Ž., o sekmadienį Širvintose, Plento gatvėje, automobilį neblaivus vairavo 1978 metais gimęs rajono gyventojas K.R.

Penktadienį policijai pranešta apie eismo įvykį: apie 22.47 val. kelio Širvintos-Rimučiai-Kernavė-Dūkštos 17-ajame kilometre 1994 metais gimęs Čiobiškio seniūnijos gyventojas K.P. nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio „AUDI A4 Avant“, kuris nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Autoįvykio metu susižalojo kartu važiavęs Musninkų seniūnijos gyventojas L.V., gimęs 1994 metais (išvežtas į ligoninę Vilniuje, jam diagnozuota dešinės plaštakos pjautinė žaizda su atviruoju lūžiu, smakro žaizda, žandikaulio lūžis) ir 1994 metais gimęs Čiobiškio seniūnijos gyventojas V.D. (pristatytas į Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centro priimamąjį, jam diagnozuotas bendras kūno sumušimas, po apžiūros išleistas gydytis į namus). Vairuotojas K.P. nenukentėjo, sugadintas automobilis.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top