Nors ir nesisekė, bet prizas į Širvintas parkeliavo…

Po ilgos pertraukos Kauno sporto halėje vėl kaukši stalo teniso kamuoliukai...

Po daugiau nei 20 metų pertraukos stalo tenisas sugrįžo į Kauno sporto halę – šeštadienį startavo tarptautinis turnyras „Kaunas Open“. Tai vienas didžiausių stalo teniso turnyrų laikinojoje sostinėje – atvyko 200 sportininkų iš Lietuvos ir Baltarusijos. Jau seniai Kaune buvo rengiamas tokio masto turnyras. Visų pirma visiems buvo įdomu parungtyniauti Kauno sporto halėje. Paskutinį kartą Sporto halėje stalo teniso varžybos buvo surengtos 1988 metais, kada vyko Tarybų Sąjungos čempionatas. Tose varžybose Jolanta Danilevičiūtė (dabar Prūsienė) su Igoriu Podnosovu tapo TSRS mišriųjų dvejetų čempionais.

Savaitgalį Sporto salėje buvo patiesta rankinio danga, pastatyti 22 stalo teniso stalai. Salė atrodė įspūdingai.

Turnyro dalyviai rungtyniavo dviejose amžiaus grupėse – šeštadienį varžėsi jaunučiai (gimę 1998 metais ir jaunesni) bei jauniai (gimę 1995 metais ir jaunesni).

Širvintų sporto mokyklos auklėtinės irgi dalyvavo varžybose. Jaunučių grupėje varžėsi Karolina Raginskaitė ir Gintarė Blažytė. Pogrupiuose pralaimėjusios po viena susitikimą ir užėmusios antrąsias vietas, širvintiškės pateko i antrąją finalinę grupę, kur varžėsi del paguodos prizo – taurės. Karolina laimėjo visus susitikimus ir laimėjo Paguodos prizą. Gintarė užėmė trečiąją vietą.

Jaunių grupėje Evelina Žygytė ir Greta Gujytė pogrupiuose laimėjo visus susitikimus ir žaidė finalinėje grupėje. Tačiau paskui du susitikimus pralaimėjusi Greta iš kovos pasitraukė. Evelina laimėjo pirmąjį susitikimą, tačiau paskui pralaimėjo ir dėl medalių nebekovojo. Ji pasidalijo 5-6 vietas. Pirmąsias vietas užėmė kaunietės.

Nors širvintiškėms ir nelabai sekėsi, bet joms patiko žaisti tokioje salėje.