Įsilaužė į motorinių pjūklų parduotuvę

Spalio 15-17 dienos

Per tris dienas į Širvintų policiją buvo pristatyti 5 asmenys.

Pirmadienį Komisariatan atvežtas 1985 metais gimęs Gelvonų seniūnijos gyventojas J.M. buvo išvežtas į Ukmergės areštinę atlikti administracinio arešto. Antradienį ten pat, įsiteisėjus teismo nuosprendžiui, buvo išvežtas ir 1989 metais gimęs Musninkų seniūnijos gyventojas A.B.

Spalio 16-ąją į policiją buvo pristatytas ir 1949 metais gimęs širvintiškis K.Š., kuris girtas pasirodė Širvintų parapijos namuose. O štai 1925 metais gimęs miesto gyventojas M.R. tą pačią dieną kėsinosi iš parduotuvės „Cento“ išsinešti prekę, už ją nesumokėjęs 6,25 Lt.

Trečiadienį namuose prieš žmoną smurtavęs širvintiškis V.V. išvežtas į Ukmergės areštinę. Policija užregistravo D.V. pareiškimą, kad sutuoktinis ją mušė į įvairias kūno vietas ir sukėlė fizinį skausmą.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 13 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų. Antradienio popietę Mikalajūnų kaime pareigūnai sustabdė mopedą, kurį neblaivus ir neturėdamas teisės vairavo 1959 metais gimęs Gelvonų seniūnijos gyventojas G.R. Trečiadienį kelio Širvintos-Bagaslaviškis-Kaliakiemiai 8-ajame kilometre dviratį neblaivus vairavo 1977 metais gimęs S.J.

Policija pradėjo ikiteisminių tyrimų dėl sukčiavimų, vagysčių ir kitų nusikaltimų.

Pirmadienį Komisariate užregistruotas pareiškimas, kad liepos 23-iąją Jauniūnų seniūnijoje buvo aptiktas visiškai sugadintas antrinių žaliavų aikštelėje stovintis konteineris plastmasei, o kitas – apgadintas. Padaryta 1624,86 Lt materialinė žala.

Spalio 15-ąją užregistruotas ir tarnybinis pranešimas, kad rugsėjo 27-ąją Širvintų seniūnijos gyv. I.Č. pagal internete rastą skelbimą apie parduodamą automobilį į nurodytą sąskaitą pervedė 700 Lt užstatą, tačiau automobilio negavo.

Antradienį užregistruotame tarnybiniame pranešime rašoma, jog rugsėjo 9 dieną buvo pastebėta, kad per rūsio langą įsilaužta į UAB „Širvintų tiekimas“ administracinį pastatą: sulaužytos dvejų durų spynos, išlaužtos ketverios durys, pavogtas telefono kabelis, dvi naudotos skaičiavimo mašinėlės, naudotas kompiuteris „Roboton“. Padaryta 1594 Lt materialinė žala.

Užregistruotame tarnybiniame pranešime rašoma, kad spalio 6-ąją buvo aptikta, jog iš Čiobiškio pagrindinės mokyklos teritorijos dingo du metaliniai kanalizacijos šulinių dangčiai. Padaryta 1000 Lt materialinė žala.

Tą pačią dieną užregistruotame Kernavės seniūnijos gyv. R.B. pareiškime teigiama, kad spalio 16-ąją nerakinamame ūkiniame pastate buvo pasigesta elektrinių įrankių. Padaryta 1400 Lt materialinė žala.

Komisariate užregistruotas ir tarnybinis pranešimas, kad spalio 12 dieną buvo pastebėta, jog kelyje Paberžė-Barskūnai-Medžiukai sugadinta ir pavogta kelio ženklų. Padaryta 800,87 Lt materialinė žala.

Spalio 17 dieną buvo pastebėta, kad įsibrauta į vieną Širvintose esančią parduotuvę, iš kurios pavogta motorinių pjūklų ir 1700 Lt. Tiksli žala nustatinėjama.

Spalio 15 dieną policija užregistravo Širvintų-Vilniaus rinkimų apygardos Nr. 55 pirmininkės informaciją, kad išvakarėse buvo gauti keturi pranešimai, jog piliečiai buvo vežami balsuoti. Policija taip pat gavo pranešimą, kad, pagal gautą informaciją iš rinkimų apylinkių, buvo bandyta papirkti rinkėjus.

Trečiadienį užregistruotas rajono gyventojos D.S. skundas dėl buvusio sutuoktinio A.S., kuris gyvena kitame namo gale, netinkamo elgesio.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top